Activlab Beet Shot Z Buraka 500G 80Ml

Activlab Beet Shot Z Buraka 500G 80Ml post thumbnail image

Właściwości ACTIVLAB De Luxe Beet Shot 80ml:

Zwiększa wydajność fizyczną

Nasila syntezę tlenku azotu

Naturalne źródło azotanów

Usprawnia przepływ krwi

Zwalcza zmęczenie mięśni

Korzystnie wpływa na układ krążenia

Obniża zbyt wysokie ciśnienie krwi

Opóźnia wystąpienie zmęczenia

Przyspiesza proces regeneracji

Wzmacnia siłę i wytrzymałość

Poprawia wydolność tlenową

De Luxe Beet Shot od Activlab – zagęszczony sok z buraków z dodatkiem Cytruliny w shocie!

ACTIVLAB De Luxe Beet Shot zawiera wysoką zawartość azotanów i przeznaczony jest głównie dla osób chcących zwiększyć wytrzymałość podczas treningu. W składzie zawiera Cytrulinę, aminokwas który w organizmie zmienia się w argininę dzięki której produkowany jest tlenek azotu.

Zadbaj o swoją formę – podejmuj nowe wyzwania

ACTIVLAB De Luxe Beet Shot to zagęszczony sok z buraków zawierający 2g czystej L-Cytruliny w shocie! Cytrulina to aminokwas, który w organizmie zmienia się w argininę dzięki której produkowany jest tlenek azotu (NO) w naszych naczyniach krwionośnych. Ilość Buraków skoncentrowana w jednej butelce ACTIVLAB De Luxe Beet Shot jest równoważna 0,5 kg Buraka!!! To preparat dedykowany osobom prowadzącym aktywny tryb życia, polecany szczególnie przed planowanym wysiłkiem fizycznym, który wymaga zwiększonej motywacji i koncentracji. Fantastyczna alternatywa dla nabitych stymulantami przedtreningówek. ACTIVLAB De Luxe Beet Shot to proste składniki – zagęszczony sok z buraka i potężny prekursor azotu, jakim jest L-Cytrulina.

Sok z Buraka – Doping bez sterydów

Burak czerowny jest niedocenionym warzywem. Poza oczywistymi atutami i wysoką zawartością antyoksydantów, aminokwasów, potasu czy dobrym źródłem błonnnika – charakteryzuje się wysoką zawartością – azotanów – nitratów. Odpowiadają one za sekrecję azotu w organizmie. Po soku z Buraka bez wątpienia może być odczuwalna poprawa markerów wysiłkowych, poprzez działanie azotu na rozszerzenie światła naczyń krwionośnych. Pośrednio prowadzi to do lepszego dotlenienia i odżywienia mięśnia w niezbędne makroskładniki. Jak również powiększenia rezerw energetycznych i korzystny wpływ na szlak insulinowy. Suplement warto połączyć z odkwaszającą Beta-Alaniną. Dlatego dla sportowców dyscyplin szczególnie tych wytrzymałościowych, jak bieganie, kolarstwo, pływanie, triathlon ACTIVLAB De Luxe Beet Shot może okazać się wspaniałym wyborem!

Płynne preparaty – zalety

Szybkość wchłaniania wszystkich składników preparatu jest wyraźnie większa niż w przypadku tabletek czy kapsułek. Oznacza to zdecydowanie szybsze działanie. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowy i orzeźwiający smak. W połączeniu z wygodnym, małym opakowaniem, które mieści się nawet w kieszeni, sprawia to, że używanie tego preparatu to czysta przyjemność i komfort! Można spożywać go wszędzie i kiedy tylko będzie potrzeba!

Dawkowanie De Luxe Beet Shot Activlab:

Zalecana dzienna porcja to jeden shot o pojemności 80 ml przed treningiem. Płynna forma w jakiej dostępny jest Beet Shot to także znakomita przyswajalność. Przed użyciem energicznie wstrząsnąć.

Składniki De Luxe Beet Shot Activlab:

Wielkość opakowania: 80ml
Wielkość porcji: 80ml
Ilość porcji w opakowaniu: 1

Wartość odżywcza W 100ml
Energia 514 kJ/121 kcal

Tłuszcz
0,2g
w tym
kwasy tłuszczowe nasycone
0,1g

Węglowodany
22g
w tym
cukry
22g

Białko
7,8g

Sól
0g
Informacja żywieniowa W porcji dziennej (80ml)
Zagęszczony sok z buraków (500g) 80ml
w tym Trimetyloglicyna (TMG,
betaina
) 80mg

L-cytrulina
2000mg

xxxxx

yyyyy

Related Post