Buty do biegania Under Armour Charged Lightning Czarny Czerwony 1285494 006

Buty do biegania Under Armour Charged Lightning Czarny Czerwony 1285494 006 post thumbnail image

Buty Charged Lightning marki Under Armour zostały zaprojektowanie dla aktywnych osób, aby mogły osiągać jeszcze lepsze wyniki w swoich biegowych zmaganiach.

Cechująca się dużą oddychalnością cholewka to zasługa przewiewnej siateczki i elementów syntetycznych, z których została wykonana. Ten model biegowego obuwia jest bardzo lekki, by móc osiągać w nim maksymalne prędkości na każdej nawierzchni. Wkładka z pianki EVA zapewnia całkowitą amortyzację i doskonałe dopasowanie do kształtu stopy. Podeszwa środkowa wykonana w technologii Charged Cushioning® została nisko zabudowana dla lżejszego i szybszego czucia podłoża. Została ona wzmocniona gumową powłoką, która pokrywa miejsca najbardziej narażone na tarcia, sprawiając, że ten model jest niezwykle trwały i cechuje się długą żywotnością.

W butach Charged Lightning przebiegniesz naprawdę spory dystans, zanim poczujesz choćby cień zmęczenia. Bo o dyskomforcie nie ma mowy.

Parametry:
1-warstwowa podeszwa Charged Cushioning®podeszwa: gumowe elementy w podeszwie chronią te części, które są najbardziej narażone na uszkodzenia nylonowa cholewkaokrągłe noskiwkładka z pianki EVA na całej długości

xxxxx

yyyyy

Related Post