Green Cell Akumulator Bateria Down Tube 36V 15Ah 540Wh Do Roweru Elektrycznego E-Bike Pedelec Ebike47Std

Green Cell Akumulator Bateria Down Tube 36V 15Ah 540Wh Do Roweru Elektrycznego E-Bike Pedelec Ebike47Std post thumbnail image

Akumulator Bateria Green Cell Down Tube 36V 15Ah 540Wh do Roweru Elektrycznego E-Bike Pedelec

Markowy akumulator Green Cell do EBIKE to bateria najwyższej jakości, gwarantująca dużą wytrzymałość, szeroką kompatybilność oraz maksymalne osiągi Twojego roweru elektrycznego. Zastosowanie ogniw litowo-jonowych marki Panasonic, które są montowane m.in. w samochodach elektrycznych Tesla gwarantuje, że bateria będzie służyła długo i bezawaryjnie w każdych warunkach – Twój rower zyska zasilanie z najwyższej półki.

Dla osiągnięcia jak najwyższej wydajności i trwałości w akumulatorze zastosowano:
Wydajne ogniwa PanasonicNowoczesną elektronikę sterującąObudowę z wytrzymałych tworzyw
Całość jest precyzyjnie wykonana i dokładnie przetestowana.

Specyfikacja techniczna:

Pojemność: 15Ah
Rodzaj ogniw: Li-Ion
Gwarancja: 12 miesięcy
Producent ogniw: Green Cell
Napięcie: 36V
Możliwość zwrotu: Do 30 dni
Kod produktu: EBIKE47STD
Producent: Green Cell
Wymiary: 36.5 x 9 x 8.6 cm
Waga: 3.3kg
Wskaźnik: diody LED
W zestawie: Bateria, ładowarka, kluczyki do zabezpieczenia, instrukcja
Wejście: 5.5mm-2.1mm
Wyjście: EC5
Zasięg: od 65 km do 130 km
Typ obudowy: Down Tube (Bidonowa)
Do silników o mocy: do 250W

Ogniwa Panasonic

Oryginalne ogniwa Panasonic stanowią serce baterii, zapewniając najwyższą jakość. Panasonic to lider na rynku zasilania pojazdów elektrycznych, a ogniwa tej marki znajdują zastosowanie m. in. w samochodach elektrycznych Tesla.

Idealna dla Twojego roweru

Wykorzystywane w naszych bateriach złącza oraz przejściówki dodawane w zestawie zapewniają szeroką kompatybilność z wieloma markami rowerów elektrycznych na rynku. To sprawia, że bateria Green Cell idealnie sprawdzi się w przypadku zwykłej wymiany wyeksploatowanego akumulatora lub budowy roweru elektrycznego EBIKE od podstaw.

Wydajność i niezawodność

Zaawansowana elektronika sterująca pozwala na idealną współpracę baterii ze sterownikiem silnika elektrycznego (do 250W) dostarczając odpowiednią moc chwilową jak i ciągłą – maksymalna wydajność bez kompromisów. Ponadto bateria jest wyposażona w elektroniczny system BMS, który zapobiega jej uszkodzeniu, głębokiemu rozładowaniu oraz przeładowaniu w sytuacji pozostawienia na dłuższy czas do ładowania.

Łatwy montaż

W zależności od typu baterii oraz rodzaju mocowania, do poszczególnych modeli dołączamy zestaw niezbędnych elementów (szyn, uchwytów), które znacznie ułatwią montaż nowej baterii w Twoim rowerze EBIKE. Dodatkowo bateria posiada wskaźnik LED dzięki, któremu łatwo sprawdzimy jej aktualny stan naładowania, oraz zamek jako zabezpieczenie przed kradzieżą.

xxxxx

yyyyy

Related Post