Hms Pas Do Ćwiczeń Ps121 L/Xl

Hms Pas Do Ćwiczeń Ps121 L/Xl post thumbnail image

Pas stabilizujący kręgosłup HMS PS121 Pas do ćwiczeń

Wytrzymałe materiały – zapewniają trwałość produktu
Odciąża – da ulgę podczas Twoich zajęć
Stabilizuje – dba o prawidłową postawę
Regulacja obwodu – idealnie dopasujesz pas do swoich wymiarów
Lekkość i wygoda – nie sprawia dyskomfortu

Pas do ćwiczeń stabilizujący kręgosłup HMS
Materiałowy pas stabilizujący kręgosłup doskonale dopasowuje się do ciała oraz nie powoduje nieprzyjemnego odczucia podczas kontaktu ze skórą. Wszystko dzięki temu, że jest wykonany z neoprenu i poliestru. Jest wygodny i nie sprawia kłopotów podczas użycia. Znakomicie odciąża i stabilizuje kręgosłup podczas wysiłku fizycznego lub siedzącego trybu życia.
Rzep pozwala na regulację długości zapięcia w zakresie 110 cm – 124 cm. Dzięki temu idealnie będzie dolegał do ciała, zapewniając komfort użytkowania.
Ma uniwersalny czarny kolor z pomarańczowymi elementami.

Zastosowania pasa stabilizującego HMS PS121
Rewelacyjny jako dodatkowe akcesorium do treningów, zwłaszcza siłowych. Doskonale spełni swoją funkcję podczas pracy, gdzie zmuszony jesteś wykonywać ciężkie prace fizyczne. Docenią go również osoby, które prowadzą siedzący tryb życia, spędzając dużą część czasu w jednej pozycji przy maszynie, biurku lub za kierownicą.
W tylnej części umieszczono specjalne usztywniacze, dzięki którym niemal nie ma możliwości, aby kręgosłup był ułożony nieprawidłowo. Kompresja wywierana na dolną część pleców, umożliwia zachowanie odpowiedniej postawy. Za sprawą wypchnięcia miednicy do przodu, następuje wyprostowanie pleców. Znakomicie odciąża lędźwiowo-krzyżowy odcinek kręgosłupa, co pozwala zniwelować przeciążenie i doskwierający ból pleców.
Podsumowując, to świetny produkt dla osób, które wykonują ciężki wysiłek fizyczny lub zmagają się z wadami postawy.

xxxxx

yyyyy

Related Post

Trx Expybx 12Trx Expybx 12

Box Plyometryczny TRX 30,5 cm EXPYBX-12 Używaj skrzyni plyometrycznej TRX Soft Plyo do pobijania nowych rekordów w naskoku ze zmniejszonym ryzykiem obrażeń, tak, abyś już nigdy nie miał żadnych opóźnień