Hulajnoga Nils Extreme HC300 Black

Hulajnoga Nils Extreme HC300 Black post thumbnail image

Opis:

HC300 Nils Extreme to hulajnoga przeznaczona dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Cechą charakterystyczną tego produktu, jest bardzo duże przednie koło i tylny, poziomy amortyzator. Takie połączenie, zapewnia rewelacyjny komfort podczas jazdy, minimalizuje drgania oraz pochłaniają wstrząsy. Dzięki średnicy przedniego koła, produkt bardzo dobrze sprawdzi się, podczas przemieszczania po nierównych powierzchniach. Pozwala to również, na sprawne manewrowanie hulajnogą. Ponad to, koła są pompowane, co znacznie poszerza horyzonty, względem nawierzchni po której możemy się przemieszczać.

Hulajnoga wykonana została z aluminium, dzięki czemu jest bardzo lekka oraz wytrzymała. Pozwoli to, na użytkowanie sprzętu przez bardzo długi czas, a dzięki nie dużej wadze nie będzie problemu z jej transportem. Tym bardziej, że hulajnogę można w bardzo prosty sposób złożyć. Kierownica wyposażona jest w uchwyty pokryte gumą, która zapewnia pewny chwyt oraz nie powoduje otarć. Łożyska klasy ABEC9, podnoszą stabilność oraz płynność jazdy.

HC300, świetnie sprawdzi się na nawierzchniach asfaltowych, jak również w terenie.

Parametry techniczne:

Materiał: Aluminium, stalRodzaj materiału na podeście: AluminiumŁożyska: ABEC7Składana: takStopka: takMaksymalna waga użytkownika: 100kgWaga produktu: 6,30 kg

Kółka:

PompowanePrzednie: 300 mm/82ATylne: 200 mm/82A

Wymiary po rozłożeniu:

Długość: 104,5 cmSzerokość: 54,5 cmWysokość: 98 – 115 cm

Wymiary po złożeniu:

Długość: 99 cmSzerokość: 54,5 cmWysokość: 40,5 cm

Wymiary podestu:

Długość: 34 cmSzerokość: 13 cm

Pozostałe informacje:

Nie przeznaczona do użytku komercyjnegoGwarancja 24 miesiące

xxxxx

yyyyy

Related Post