Hulajnoga Worker Authico 2016

Hulajnoga Worker Authico 2016 post thumbnail image

Hulajnoga WORKER Authico jest wykonana z wytrzymałego i lekkiego aluminium. Możliwość regulacji wysokości kierownicy sprawia, że hulajnoga jest odpowiednia zarówno dla młodszych jak i dorosłych. Jest ona wyposażona w intuicyjny mechanizm składania, co znacząco wpływa na jej funkcjonalność i łatwe, wygodne przenoszenie. Może być przenoszona za pośrednictwem dołączonego paska na ramię.

Ze względu na solidny układ zawieszenia i starannie wyselekcjonowane materiały, jazda na tej hulajnodze jest tak wygodna i przyjemna. Łożyska ABEC 9, regulowana wysokość kierownicy i koła 230/200 mm są przeznaczone do jazdy po asfalcie i zapewniają wysoki poziom komfortu użytkowania. Ze względów bezpieczeństwa hulajnogę wyposażono w antypoślizgowe bieżniki, tylne błotniki i solidny, wytrzymały hamulec. Gumowe predłużenia chronią przed bryzgami wody. Ponadto Hulajnoga WORKER Authico posiada podstawkę, która zapewnia stabilność hulajnogi podczas postoju. Dzięki tym starannie przemyślanym fukncjom Hulajnoga WORKER Authico jest jednym z najpopularniejszych modeli dla miłośników alternatywnego podróżowania po mieście lub w mniej wymagającym terenie.

Opis techniczny:

Rama aluminiowaSolidne przednie i tylne zawieszenieŁatwe składanie kierownicyAntypoślizgowe właściwościTylny hamulec bezpieczeństwaPrzedni i tylny błotnikPrzedłużenie gumowe tylnego błotnikaStabilność podczas postojuWzmocniona kierownicaPasek do przenoszenia, zapewniający pełną mobilnośćRegulowana wysokość kierownicy: 94-104 cmSzerokość kierownicy: 46.5 cmBieżnik wymiary: 35×13,5 cmCałkowita długość płyty: 49 cmŁożyska: ABEC 9Koła przednie: średnica 230 mm, tylne 200 mmMateriał kółka: PUKoła twardość: 82AŁadowność: 100 kgWymiary: 102.2 x 46.5 x 105 cmWymiary po złożeniu: 87,5 x 13,5 x 39 cmWaga: 5,57 kg

xxxxx

yyyyy

Related Post