Hulajnoga Worker Span Niebieski

Hulajnoga Worker Span Niebieski post thumbnail image

Hulajnoga WORKER Span jest wykonana z wytrzymałego i lekkiego aluminium. Rozmiar jest odpowiedni zarówno dla młodszych jak i dorosłych. Jest wyposażona w intuicyjny mechanizm składania, który pozwala na złożenie hulajnogi łącznie z kierownicą, aby można było wygodnie przenosić w ręku. Hulajnogę można przenosić za pomocą dołączonego paska na ramię.

Ze względu na układ zawieszenia i wytrzymałą konstrukcję może być używana nawet na gorszej jakości powierzchni, a jazda nadal jest wygodna. Energiczną jazdę i wysoki poziom komfortu zapewnia wysokiej jakości łożyska ABEC 7 Carbon, regulowana wysokość kierownicy i kółka 230/180mm przeznaczone do jazdy po asfalcie. Ponadto, dzięki nisko położonej desce podczas jazdy hulajnogą, nie znudzi się zbyt szybko. Z punktu widzenia bezpieczeństwa, hulajnoga jest wyposażona w antypoślizgowy podest, błotniki i solidny tylny hamulec nożny. Praktyczna funkcją jest dodana podpórka, dzięki której nie trzeba kłaść hulajnogi na ziemi. Dzięki tym doskonałym właściwościom hulajnoga WORKER Span jest popularna wśród miłośników szybkich podróży w betonowej dżungli miasta lub po ścieżkach rowerowych.

Opis techniczny:
Prosty mechanizm składania łącznie z kierownicąUkład zawieszenia przedniego kołaMiękkie gumowe uchwyty kierownicyAntypoślizgowy podestPasek do noszeniaBłotnikiPodpórkaTylny hamulec nożnyMożliwość obrotu kierownicy o 360°Rama: aluminiumRegulowana wysokość kierownicy: 75-95 cmSzerokość kierownicy: 36 cmWysokość deski od podłoża: 7,5 cmRozmiar kółek: przód 230 mm, tył 180 mmMateriał kółek: PUTwardość kółek: 88AUżytkowy rozmiar deski: 33 x 13 cmWymiary deski: 57 x 15 cmŁożyska: ABEC 7 CarbonWymiary hulajnogi: 95 x 36 x 97 cmWymiary hulajnogi po złożeniu: 77 x 15 x 40 cm Maksymalne obciążenie: 100 kgWaga: 4,7 kg

xxxxx

yyyyy

Related Post