Kamai Lodówka Turystyczna Pasywna Na 24L + 2 Wkłady 200Ml Uniwersalny

Kamai Lodówka Turystyczna Pasywna Na 24L + 2 Wkłady 200Ml Uniwersalny post thumbnail image

Pasywna lodówka turystyczna na wkłady. Niezastąpiona w podróży, solidnie wykonana lodówka turystyczna. W deklu mocowania na dwa wkłady chłodzące. Bardzo dobra izolacja, długo utrzymuje temperaturę i nawet w gorące letnie dni zapewnia świeżość przechowywanych produktów. Mieści się 2L butelka. Poręczny uchwyt z blokadą.

ZALETY:

Duża pojemność-aż 24LWaga łącznie z wkładami 2,25kg Dwa wkłady 200g gratis!!Izolacja termiczna-dzięki specjalnym wkładom oraz styropianowej izolacji urządzenie utrzymuje niską temperaturę nawet do kilkunastu godzin.Blokada-dzięki uchwytowi blokującemu lodówka nie otworzy się podczas transportu.Produkt jest lekki oraz prosty w obsłudze.Posiada wszystkie atesty do kontaktu z żywnością.
Wyprodukowana z nieodkształcającego się tworzywa. Posiada wszystkie atesty do kontaktu z żywnością Gwarancja 24 miesiące.
Nasza rada

Do lodówki turystycznej wkładamy produkty już schłodzone w domowej lodówce. Aby zwiększyć skuteczność i wydłużyć czas chłodzenia zalecamy umieszczenie na jedzeniem lub pomiędzy nim zamrożone wkłady chłodzące.

Czyścić wilgotną gąbką, ewentualnie nalać niewielką ilość płynu do mycia naczyń i wypłukać.

Przechowywać otwartą chłodziarkę.

xxxxx

yyyyy

Related Post