Olimp Creatine Creapure 500G

Olimp Creatine Creapure 500G post thumbnail image

CREATINE MONOHYDRATE POWDER (CREAPURE) 500g

Creatine Monohydrate Powder (Creapure) to wysokiej jakości, czysty mikronizowany monohydrat kreatyny w formie proszku marki Olimp Sport Nutrition. Suplement diety stworzony został z myślą o sportowcach wyczynowych, uprawiających dyscypliny siłowo-wytrzymałościowe oraz amatorów trenujących czysto rekreacyjnie, dążących do zwiększenia siły i wytrzymałości oraz rozbudowy masy mięśniowej.

Dlaczego warto sięgnąć po Creatine Monohydrate Powder (Creapure) od Olimp Sport Nutrition?

pomaga uzupełnić niedobór kreatyny w tkance mięśniowejpomaga poprawić wydolność fizycznądoskonale się rozpuszcza i wchłania do organizmuwspomaga budowę masy mięśniowejkreatyna Creapure charakteryzuje się wyższą czystością od zwykłego, tradycyjnego monohydratu

Profesjonalni sportowcy sięgają tylko po wysokiej jakości suplementy diety. Takim z pewnością produktem jest kreatyna marki Olimp Sport Nutrition – Creatine Monohydrate Powder (Creapure). Marka Creapure świadczy o doskonałej czystości preparatu (prawie 100% czystej kreatyny), jego znakomitej rozpuszczalności i przyswajalności w porównaniu z tradycyjnym monohydratem kreatyny.

Postaw więc na sprawdzony, przebadany pod kątem obecności metali ciężkich i wyprodukowany przez firmę farmaceutyczną Olimp Laboratories suplement diety Creatine Monohydrate Powder (Creapure). Każda z porcji łatwo rozpuszczającego się proszku pozwala dostarczyć od 3 do 5g wysokiej jakości kreatyny, która w mięśniach przekształcona zostaje do fosfokreatyny. Jej zwiększona zawartość, dzięki suplementacji kreatyną, prowadzi do szybkiej resyntezy ATP, czyli bezpośredniego źródła energii, co umożliwia podniesienie intensywności i wydajności pracy mięśni.

Wspomniana wyżej dzienna porcja Creatine Monohydrate Powder (Creapure) wystarczy do uzyskania efektu potwierdzonego badaniami naukowymi. Według nich, dzienna suplementacja kreatyną w ilości 3g pomaga zwiększyć wydolność fizyczną w przypadku krótkich, następujących po sobie, intensywnych ćwiczeń.

Creatine Monohydrate Powder (Creapure) stanowi doskonałe wsparcie dla wyczynowych sportowców i amatorów dyscyplin siłowych i wytrzymałościowych. Jeśli zatem biegasz, podnosisz ciężary, uprawiasz sporty walki lub dążysz do rozbudowania swojej sylwetki, warto o suplementację kreatyną. Pracuj nad poprawą swoich wyników z najlepszymi! Popraw siłę i zbuduj wymarzoną, umięśnioną sylwetkę z Creatine Monohydrate Powder (Creapure)!

Składniki: 100% mikronizowany monohydrat kreatyny

Wartość odżywczaNa porcję (3,4 g)
Na 2 porcje (5,7 g)
W 100 g

Wartość energetyczna
52 kJ / 12 kcal 87 kJ / 21 kcal 1518 kJ / 331 kcal
Tłuszcz
w tym kwasy tłuszczowe nasycone
0 g
0 g 0 g
0 g 0 g
0 g
Węglowodany
w tym cukry
0 g
0 g 0 g
0 g 0 g
0 g
Białko
0 g 0 g 0 g
Sól 0 g 0,01 g 0,12 g
Monohydrat kreatyny,
w tym kreatyna
3,4 g
3 g 5,7 g
5 g 100 g
88 g

Creatine Monohydrate Powder Creapure jest przeznaczony dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych, dążących do rozwoju masy, siły i wytrzymałości mięśniowej.

Zalecana dzienna porcja: 3,4 – 5,7 g proszku (od 1 ½ do 2 ½ miarki) Creatine Monohydrate Powder Creapure dziennie po treningu lub o podobnej porze w dni nietreningowe.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

xxxxx

yyyyy

Related Post