zamknij X
Ta strona korzysta z plików cookie.

Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki: kliknij tutaj ›

banner
Szczególnie polecamy
Czego możesz się spodziewać w ACTIVE?
Wysokiego poziomu zajęć
Nim instruktor otrzyma własne godziny w grafiku fitness, bardzo wnikliwe sprawdzamy jego umiejętności i preferencje. Każdy wypełnia szczegółowy kwestionariusz osobowy instruktora, musi wykazać się szkoleniami (zarówno w sektorze państwowym jak i prywatnym), no i oczywiście praktyką.
Zróżnicowanej oferty
Pracujemy nad sylwetką na 20 różnych sposobów, w zależności od tego, czy chcesz schudnąć, poprawić kondycję, czy też odprężyć się i zrelaksować. Nie boimy się inwestycji w nowości, chętnie promujemy zajęcia, o których nikt inny wcześniej nie słyszał.
Komfortu ćwiczeń
Klub Fitness ACTIVE to lokal o wysokim standardzie, gdzie wszystkie sale są w pełni klimatyzowane i wentylowane. Sprzęt, którym dysponują klienci jest z najwyższej półki. Np. nasze maty mają zamknięte pory i są pokryte powłoką antybakteryjną.
Klubowej atmosfery
To duży klub, ale nie z duży. Znamy więc naszych klientów, a oni nas. Kiedy przychodzi taki dzień, że mimo wielkiej chęci brakuje energii na trening - zawsze możesz siąść w klubowej kawiarni, napić się kawy, herbaty czy soku i pogadać. Nic na siłę.
Więcej o fitnesie
Więcej o siłowni
Więcej o saunie
Więcej o masażach
Menu