zamknij X
Ta strona korzysta z plików cookie.

Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki: kliknij tutaj ›

banner
Szczególnie polecamy
Kinesiology Taping

Terapia Kinesiology Taping wykorzystuje naturalne procesy samo leczenia organizmu, to nowoczesna metoda fizjoterapii, polegająca na odpowiednim naklejeniu plastra. Kinesiology Taping wykorzystuje wzajemną sieć połączeń między tkanką skórną, mięśniem, powięzią mięśnia, układem krwionośnym, limfatycznym. Dzięki tym zależnościom, po umiejętnej aplikacji uzyskujemy między innymi normalizację napięcia mięśniowego, jesteśmy w stanie zredukować ból, zmienić nieprawidłową pozycję stawu.

Najważniejszą zaletą metody oklejania jest jej działanie przez 24 godziny na dobę, a nie tylko podczas sesji terapeutycznej.

Plastry wykorzystywane do terapii mają bardzo zbliżone właściwości do naszej skóry. Są one wodoodporne, przepuszczają powietrze, utrzymują się od kilku dni do nawet kilku tygodni i co ważne nie ograniczają czynności higienicznych. Wykonane są z wysokiej jakości bawełny, a warstwą klejącą jest 100% akrylu (bez domieszek lateksu) dzięki czemu zniwelowana jest możliwość występowania podrażnień na skórze pacjenta.

Dysfunkcje stawowe w większości są powodowane przez nierównowagę mięśniową, którą możemy wyrównać odpowiednio aplikując plaster, nie na miejsce objawu (staw), ale na przyczynę (mięsień).


Metoda aplikacji plastrami wspomaga terapię:
  • w walce z bólem (bóle kręgosłupa, bóle kolana, dolegliwości bólowe barku, bolesność okolic przyczepów (np. łokieć tenisisty, ostroga piętowa), stan po skręceniach i zwichnięciach stawów oraz wielu innych)
  • przeciwobrzękową
  • po urazach stawów, mięśni
  • zmniejszenia patologicznego napięcia mięśniowego
  • aktywizacji systemu limfatycznego i układu krążenia

Koszt jednej wizyty:
55 zł + 10 zł za każdą następną aplikację powyżej jednej.

Zapraszamy

Więcej o fitnesie
Więcej o siłowni
Więcej o saunie
Więcej o masażach
Menu