zamknij X
Ta strona korzysta z plików cookie.

Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki: kliknij tutaj ›

banner
Szczególnie polecamy
Klub Aktywnej Mamy
Twoje dziecko jest już na świecie. Za Tobą dziewięć miesięcy, podczas których Twoje ciało uległo zmianom, niekoniecznie przyprawiającym Cię o dobry nastrój. Po sylwetce sprzed ciąży pozostało jedynie wspomnienie. Pamiętaj, im szybciej zmobilizujesz się do regularnych ćwiczeń, tym szybciej powrócisz do dawnej figury, a może nawet osiągniesz lepszą !!!
Badania pokazują, że pierwsze sześć miesięcy po porodzie to idealny czas na powrót do smukłej sylwetki !!
O programie :

Klub Aktywnej Mamy to zajęcia zaproponowane przez Katarzynę Sempolską, autorkę programu „Aktywne 9 Miesięcy”, znaną z programów dla TVN Style i prasy dla aktywnych. Trening ten jest specjalnie przygotowany dla mam z dziećmi w wieku niemowlęcym. Tutaj ćwiczy zarówno mama jak i maluszek! Umiarkowane tempo zajęć, wykorzystywane piłki (małe i duże), laski, gumy, prostota ćwiczeń, to wszystko powoduje, że są to zajęcia przyjemne i skuteczne.
Główne cele zajęć to zgubienie zbędnych kilogramów, wymodelowanie brzucha oraz wzmocnienie ramion i pleców.

A dla maluszka ??

On także będzie ćwiczył!
Ćwicząc i bawiąc się jednocześnie będzie sprawniejszy fizycznie i bardziej bystry!!

Na zajęciach nauczymy Cię różnych technik masażu niemowlęcia! Masując maluszka, poprawisz funkcjonowanie jego układu pokarmowego, załagodzisz kolkę, zaparcia i bóle brzucha. Masaż wpływa również na poprawę samopoczucia dziecka. Jest dobrym sposobem odreagowania codziennych stresów, dlatego dzieci systematycznie masowane są bardziej spokojne oraz lepiej radzą sobie własnymi emocjami. I najważniejsze !
ĆWICZĄC RAZEM Z DZIECKIEM DAJESZ SOBIE NIESPOTYKANĄ SZANSĘ RADOŚCI ZE WSPÓLNEGO PRZEBYWANIA I WZAJEMNEGO POZNAWANIA SIĘ !!!

PIERWSZE ZAJĘCIA GRATIS !!!
Zapraszamy mamy z dziećmi :
  • 6 – 8 tygodni po porodzie fizjologicznym
  • 12 tygodni po cesarskim cięciu
UWAGA!
Każda mama przed przystąpieniem do programu Klub Aktywnej Mamy powinna wcześniej skonsultować się ze swoim lekarzem ginekologiem – położnikiem i zapytać o możliwość przystąpienia do ćwiczeń.
Gwarantujemy:
  • miłą i fachową kadrę instruktorską,
  • małe grupy,
  • kącik do przewijania i karmienia,
  • miejsce na wózki i nosidełka,
  • niezapomniane przeżycia.

Zapraszamy na zajęcia.
Zapisy w recepcji klubu.

Zobacz grafik zajęć
Więcej o fitnesie
Więcej o siłowni
Więcej o saunie
Więcej o masażach
Menu