zamknij X
Ta strona korzysta z plików cookie.

Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki: kliknij tutaj ›

banner
Oferta masaży Szczególnie polecamy
Oferta masaży
Masaże specjalistyczne

Masaż pozwoli Ci poczuć się lepiej, sprawi, że pokonasz trudności i kłopoty związane z niedomaganiem niektórych układów i narządów.

Przeciwobrzękowy drenaż limfatyczny
eliminuje obrzęki limfatyczne i zastój płynów. Polega na mechanicznym przepychaniu chłonki (od naczyń włosowatych aż do ujść żylnych) i udrożnianiu węzłów chłonnych. Poprawia transport wody i soli mineralnych, stymuluje produkcję limfocytów.
Czas: 45 min.
Dla kobiet w ciąży
przeciwdziała i eliminuje bóle okolicy krzyżowej, obrzęki nóg i stóp. Skupia się na rozluźnieniu napięć w dolnej okolicy pleców, typowych dla kobiet w ciąży, zwłaszcza w jej ostatnim trymestrze oraz pobudzeniu przepływu płynów tkankowych w obrębie kończyn.
Czas: 45 min.
Masaż sportowy
Ma na celu przygotowanie do wysiłku: rozgrzanie mięśni i więzadeł, stawów oraz pobudzenie krążenia, usuwanie objawów zmęczenia po treningu i zakwasów, zapobieganie urazom oraz przeciążeniom.
Czas: 1 h
Masaż leczniczy
Masaż może Ci pomóc przezwyciężyć wiele dolegliwości bólowych, pozwoli zadbać o swoje zdrowie, przeciwdziała między innymi bólom kręgosłupa. Polecany szczególnie w leczeniu przewlekłego bólu w okolicy lędźwiowo - krzyżowej, łopatek i żeber oraz górnej części pleców. Przeznaczony jest dla osób, które cierpią na bóle napięciowe, uciskowe w obrębie kręgosłupa oraz dla mających problemy z krążeniem naczyniowym w obrębie łydek, zastojami w naczyniach limfatycznych.
Czas: 1 h
Masaż BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie. Masaż bańkami przyśpiesza przemianę materii oraz spalanie tłuszczu, ujędrnia i wygładza skórę. Przez usunięcie powietrza z bańki wytwarza się podciśnienie, które powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na ich intensywne przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.
Czas: 1 h
Zastosowanie masaży:
TERAPIA NEUROODRUCHOWA, DRENAŻ LIMFATYCZNY – usprawnienie i eliminacja problemów zdrowotnych wynikających z dysfunkcji narządów wewnętrznych, pobudzenie krążenia układu limfatycznego i krwionośnego, regeneracja organizmu.

Przeznaczone dla:
osób cierpiących na różnego rodzaju obrzęki, przeciążenia układu ruchu oraz dolegliwości ze strony narządów wewnętrznych.
Więcej o fitnesie
Więcej o siłowni
Więcej o saunie
Więcej o masażach
Menu