zamknij X
Ta strona korzysta z plików cookie.

Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki: kliknij tutaj ›

banner
Szczególnie polecamy
Trening personalny

Treningi personalne nie są już zarezerwowane wyłącznie dla elity. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu, każdy znajdzie odpowiedni trening dla siebie. Odpowiednio dobrany trening i właściwe odżywianie zoptymalizuje nasze wysiłki poświęcone na uzyskanie dobrej sylwetki i wyśmienitego samopoczucia:). Poprawnie technicznie wykonany trening gwarantuje osiągnięcie lepszych efektów w zdecydowanie krótszym czasie. Taki trening jest maksymalnie bezpieczny, bo trener stale nadzoruje, koryguje i kontroluje:)

Korzyści treningu personalnego:

  • indywidualna opieka trenera
  • ćwiczenia dostosowane do poziomu zaawansowania
  • plan treningowy ułożony pod kątem indywidualnych celów treningowych
  • pewność co do prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń
  • bezpieczeństwo ćwiczeń, czyli mniejsze ryzyko kontuzji
  • motywacja ze strony trenera personalnego
  • maksymalizacja wyników
  • kontrola postępów
Mariola Kozieł - Trener Personalny

Jestem trenerem personalnym i instruktorem fitness. Moją pasją jest dietetyka, dietoterapia, naturopatia, ziołolecznictwo i nieustannie szkolę się w tych dziedzinach. Jako trener personalny staram się przekazać jak najwięcej treści o tematyce zdrowego stylu życia swoim podopiecznym. Namawiam i motywuję do treningu z obciążeniem, biegania oraz rozciągania. Stawiam również na umiejętną regenerację. Wspólnie pracujemy nad systematycznością, wytrwałością i konsekwencją w działaniach. Liczę, że wspólnie osiągniemy założone cele.

Mateusz Komendziński - Trener Personalny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością Fitness. Trener personalny, instruktor fitness, narciarstwa a także ratownik WOPR. Były zawodnik kadry Dolnego Śląska w pływaniu. Pasjonat górskich wędrówek, nurkowania oraz sportów ekstremalnych. Entuzjasta CrossFit-u, zajęć interwałowych oraz obwodowych, które pozwalają poznać granicę wytrzymałości własnego organizmu. Na zajęciach jest bardzo wymagający, nie oszczędza podopiecznych, bo sam daje z siebie 200%. Na treningach zawsze możesz liczyć na jego uwagę, sprawdza, koryguje, motywuje, wyciśnie z Ciebie "siódme poty". Wydaje Ci się, że już nie możesz, Mateusz udowodni jak bardzo się mylisz ;) Maksyma, którą się kieruje: " Work hard or go home " )

Marta Krzyżanowska - Trener Personalny

To przede wszystkim pasjonatka sportu – w młodości trenowała lekkoatletykę i koszykówkę, później zainteresowała się formami wzmacniającymi i mentalnymi. Ukończyła Akademię Mistrzostwa Sportowego, jest trenerem personalnym i instruktorem fitness. Na swoim koncie ma liczne szkolenia z zakresu wzmacniania, poprawy metabolizmu i redukcji tkanki tłuszczowej. Trenuje Pilates i ciągle szkoli w tym obszarze dzięki czemu pomaga odnaleźć równowagę w ciele, wyrównać napięcia mięśniowe oraz usprawnić pracę kręgosłupa. Skończyła m. in. szkolenie Pilates u jednego z najlepszych nauczycieli – Marty Wawszczyk i Pilates Terapeutyczny pod okiem mistrza pilates III generacji na świecie Jacobo Gomez Vazqueza (certyfikat INEX Pilates Hiszpania). Ukończyła również prestiżowe szkolenie „Ocena funkcjonalna FMS” u Remigiusza Rzepki, trenera przygotowania fizycznego w Kadrze Adama Nawałki. Marta zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń, bo jak sama twierdzi - bez odpowiedniej techniki nie ma efektów. Marta rozwija się również naukowo - jest doktorantką na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W ciągłym ruchu, z milionem pomysłów, z uśmiechem i energią zamienia zajęcia fitness w magię

Więcej o fitnesie
Więcej o siłowni
Więcej o saunie
Więcej o masażach
Menu