SIGMA SPORT Pure 1 ATS

SIGMA SPORT Pure 1 ATS post thumbnail image

Licznik rowerowy Sigma Pure 1 ATS 03102
Nowoczesny design

Predefiniowany rozmiar koła

Ustawienie wielkości koła jest niezwykle proste przy użyciu rozmiaru opony. Od 16 cali do do 29 cali, rozmiar koła można łatwo ustawić przy użyciu wstępnie zdefiniowanych rozmiarów opon. Oczywiście możliwe jest również ręczne wprowadzenie rozmiaru koła w milimetrach.

Odświeżona seria popularnych liczników rowerowych od niemieckiego producenta – Sigma Sport!

Prosty w obsłudze licznik, z podstawowymi funkcjami. Idealny dla początkujących. Duży i czytelny wyświetlacz o wysokim kontraście. Instrukcja w języku polskim. Menu licznika w języku polskim. Oryginalnie, fabrycznie zapakowany komplet: licznik, uchwyt na kierownicę, bezprzewodowy czujnik prędkości, magnes i elementy montażowe. Łatwy i szybki dostęp do wszystkich funkcji licznika. Wersja bezprzewodowa (ATS) z sygnałem kodowanym analogowo.

Przydatne funkcje

Licznik przechodzi w stan czuwania po 5 minutach nieaktywności. Wybudzenie licznika z uśpienia następuje po wciśnięciu głównego przycisku. Zasilany jedną baterią CR2032 (w komplecie). Wodoodporna obudowa. Możliwość szybkiego resetowania wartości. Łatwy i szybki montaż, także na mostku kierownicy!

Specyfikacja techniczna
Funkcje prędkości: prędkość aktualna (km / mile)Funkcje czasu: czas jazdy. całkowity czas jazdyFunkcje dystansu: dystans dzienny, łączna liczba kilometrówPozostałe funkcje: resetowanie wartościDodatkowe informacje: prosta konfiguracja, menu w siedmiu językach (w tym polski)Gwarancja: 24 miesiące (gwarancja producenta)

xxxxx

yyyyy

Related Post

Kross Krc 208Kross Krc 208

Łatwy w montażu 8-funkcyjny licznik przewodowy, posiadający przejrzysty panel. Wyposażony w jasny i czytelny wyświetlacz, dzięki któremu można wygodnie odczytać przedstawione wartości. Posiada wszystkie podstawowe funkcje niezbędne na każdej rowerowej

Sigma Bc 14.16 Sts CadSigma Bc 14.16 Sts Cad

Nowość! Kolejna edycja jednego z najczęściej wybieranych liczników rowerowych! Pierwszy z linii TOPLINE licznik posiadający pięć funkcji wysokości. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Nieskomplikowany, trzyrzędowy wyświetlacz z pełnym tekstem.