Tescoma Dzbanek Mydrink 2500 Ml Różowy 308802.19

Tescoma Dzbanek Mydrink 2500 Ml Różowy 308802.19 post thumbnail image

Dzbanek myDRINK 25 l 4 kubki z wieczkiem różowy
Doskonały do przygotowywania i podawania orzeźwiających napojów z wyjmowaną wkładką do zaparzania owoców, ziół, warzyw itp.Cztery kubki z wieczkiem chroniącym napoje przed owadami, z otworem na słomki – polecamy słomki myDRINK.Kubki i wieczka można wkładać jeden w drugi, po użyciu można przechowywać je w dzbanku.Zestaw został wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego plastiku.Można myć w zmywarce.
KUPUJĄC U NAS ZYSKUJESZ 3-LETNIĄ GWARANCJĘ!

Specyfikacja:
Linia produktów: myDRINKTyp: dzbanekNagroda: takKlasyfikacja: nawadnianieMateriał: plastikDługość (cm): 22Szerokość (cm): 13Wysokość (cm): 23,5Pojemność (l): 2,5Gwarancja (w latach): 3Płyta indukcyjna: niePłyta gazowa: niePłyta elektryczna: niePłyta szklano- ceramiczna: nieMycie w zmywarce: takMasa (g): 840
TESCOMA to lider na światowym rynku producentów akcesoriów do kuchni i jadalni. Produkty TESCOMA charakteryzują się wysoką jakością w rozsądnych cenach i dbałością o detale. Asortyment to ponad 2000 produktów idealnie sprawdzających się nie tylko w kuchniach tradycyjnych, ale również w każdej gastronomii. Wszystkie produkty stworzone są po to, aby ułatwiać przygotowanie, serwowanie oraz prezentację potraw.

xxxxx

yyyyy

Related Post