Thermos Funtainer Termos Obiadowy Violet

Thermos Funtainer Termos Obiadowy Violet post thumbnail image

Izolacyjny termos próżniowy ze stali nierdzewnej na jedzenie o objętości 290 ml. Termos charakteryzuje się szerokim ujściem dla łatwego nabierania jedzenia bezpośrednio z termosu.Dno termosu jest chronione odporną antypoślizgową stopą.

Właściwości termiczne:
Ciepło: 5 godzin dla cieczy**Zimno: 7 godzin dla cieczy**
** Mierzenie wydajności izolacyjnej jest przeprowadzane z użyciem czystej wody. Czas, w którym zawartość termosu pozostaje ciepła/zimna, zależy od pojemności cieplnej danego posiłku. Można powiedzieć, że im więcej wody zawiera dany pokarm, tym wyższa jest jego pojemność cieplna i tym dłużej wytrzyma w termosie ciepły/zimny. Na przykład kaszka wytrzyma dłużej ciepła/zimna niż ryż. Dlatego posiłki zalecane do termosu to zupy, jedzenie papkowate, przekąski czy sałatki owocowe. Czas, w którym posiłek pozostanie ciepły/zimny, można przedłużyć podgrzaniem/ochłodzeniem termosu (informacje na ten temat znajdują się w instrukcji).

Podsumowanie:
Thermos podwójna ściana izolacyjno-próżniowa – maksymalna izolacja cieplna.Zaprojektowano dla dzieci – korpus butelki termicznej wyprodukowano z odpornej stali nierdzewnej spowalniającej wzrost bakterii.Wodoszczelna nakrętka.Szerokie ujście.Lekkie i kompaktowe wykonanie, łatwo mieści się do plecaka lub wózka dziecięcego.Przeznaczone do użytku codziennego.Kompletna oferta części wymiennych.BPA free.

xxxxx

yyyyy

Related Post