Thermos Funtainer Termos Obiadowy Violet

Thermos Funtainer Termos Obiadowy Violet post thumbnail image

Izolacyjny termos próżniowy ze stali nierdzewnej na jedzenie o objętości 290 ml. Termos charakteryzuje się szerokim ujściem dla łatwego nabierania jedzenia bezpośrednio z termosu.Dno termosu jest chronione odporną antypoślizgową stopą.

Właściwości termiczne:
Ciepło: 5 godzin dla cieczy**Zimno: 7 godzin dla cieczy**
** Mierzenie wydajności izolacyjnej jest przeprowadzane z użyciem czystej wody. Czas, w którym zawartość termosu pozostaje ciepła/zimna, zależy od pojemności cieplnej danego posiłku. Można powiedzieć, że im więcej wody zawiera dany pokarm, tym wyższa jest jego pojemność cieplna i tym dłużej wytrzyma w termosie ciepły/zimny. Na przykład kaszka wytrzyma dłużej ciepła/zimna niż ryż. Dlatego posiłki zalecane do termosu to zupy, jedzenie papkowate, przekąski czy sałatki owocowe. Czas, w którym posiłek pozostanie ciepły/zimny, można przedłużyć podgrzaniem/ochłodzeniem termosu (informacje na ten temat znajdują się w instrukcji).

Podsumowanie:
Thermos podwójna ściana izolacyjno-próżniowa – maksymalna izolacja cieplna.Zaprojektowano dla dzieci – korpus butelki termicznej wyprodukowano z odpornej stali nierdzewnej spowalniającej wzrost bakterii.Wodoszczelna nakrętka.Szerokie ujście.Lekkie i kompaktowe wykonanie, łatwo mieści się do plecaka lub wózka dziecięcego.Przeznaczone do użytku codziennego.Kompletna oferta części wymiennych.BPA free.

xxxxx

yyyyy

Related Post

Termite Termos WarheadTermite Termos Warhead

Nowa wersja termosu na żywność. W termosie zastosowano nowy stalowy wewnętrzny korek. Rozwiązanie jeszcze bardziej zwiększa ,,higieniczność” produktu. Żywność podczas przechowywania w termosie nie ma kontaktu z tworzywami, które wykazują