Thermos Łyżka Składana Do Termosu Obiadowego King

Thermos Łyżka Składana Do Termosu Obiadowego King post thumbnail image

Łyżka składana Thermos do temosu obiadowego King – przeznaczona do modeli o pojemności 470ml i 710ml. Wykonana ze stali nierdzewnej. Spełnia dwie europejskie normy dopuszczające produkt do kontaktu z żywnością oraz normę EN12546-1:2000 dla produktĂłw termicznych.

Dane techniczne:
Model: Łyżka składana ThermosMateriał: Stal nierdzewnaProducent: Thermos

THERMOS:
Firma została założona w 1904 r. Założyciele wprowadzili technologię izolacji prĂłżniowej, tworząc pierwszy produkt Thermos®. Produkt, ktĂłry szybko stał się podstawą w życiu poszukiwaczy przygĂłd, odkrywcĂłw i zwykłych ludzi takich jak my. Z ponad 100-letnim doświadczeniem w dostarczaniu niezawodnych produktĂłw, marka Genuine Thermos® pozostaje tak samo zaangażowana, aby pomĂłc Tobie w ochronie tego, co kochasz.

Misja firmy: W Thermos autentycznie dbamy o Ciebie i Twoją rodzinę. RozwĂłj naszych produktĂłw opiera się na zrozumieniu codziennych wyzwań z pragnieniem bycia zaufaną marką – na ktĂłrej zawsze można polegać. Mając ponad stuletni wpływ na codzienne życie ludzi na całym świecie, mamy nadzieję, że nasz trwały efekt zainspiruje Cię do życia w sposĂłb najbardziej pewny siebie, celowy i autentyczny.

xxxxx

yyyyy

Related Post