Tiguar Fitness Tiguar Jumping

Tiguar Fitness Tiguar Jumping post thumbnail image

Tiguar nie zatrzymuje się. Co roku dostajemy od nich nowe produkty. Niedługo nie trzeba będzie zastanawiać się nad innymi markami bo Tiguar już to będzie miał. Trampolina fitness to co raz bardziej popularna forma fitnesu w polsce. Wiele osób zaczyna dostrzegać dynamikę ruchów, tempo oraz ogólny wpływ na całąsylwetkę w ćwiczeniu na takich trampolinach.

Innowacyjna konstrukcja umożliwia ułożenie trampolin w stabilnym stosie nawet do 25 szt. Wyposażona w 4 uchwyty na tubingi oraz kierownicę z regulowaną wysokością. Stalowy stelaż, niezwykle wytrzymała lina polipropylenowa stosowana w żeglarstwie oraz wodoodporny batut gwarantują długą żywotność trampoliny i zapewniają bezpieczeństwo ćwiczącym.

Kolejnym udogodnieniem jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów jest regulowana wysokość kierownicy, dzięki czemu produkt idealnie dopasuję się do wzrostu ćwiczącego. Prosta i solidna konstrukcja mocowania kierownicy umożliwia jej szybki montaż oraz zapewnia odpowiednią stabilność podczas wykonywania ćwiczeń. Warto również dodać, że nasze trampoliny skonstruowane są w sposób ułatwiający ich składanie i przechowywanie, co pozwoli Wam zaoszczędzić dużo miejsca na sali.

Już teraz zajęcia na trampolinach mogą przybrać zupełnie inny wymiar i kompleksowo rozwijać nasze ciało. Każdy trening będzie jeszcze bardziej efektywny z wykorzystaniem trampolin tiguar jumping.

Rama:
rura stalowaśrednica 133 cm z nóżkami, 121 cm średnica zewnętrzna okręguwysokość 30 cmKierownica:
rura stalowaprofil kwadratowy ze stali nierdzewnejwysokość 110 cmszerokość rączki 70 cm
Batut:
polipropylenowe tworzywo (PP Mesh) z wodoodporną powierzchnią, odporną również na promieniowanie UVdwunastokąt foremnyśrednica okręgu opisane na dwunastokącie: 98 cmdługość liny polipropylenowej do mocowania batuty: 9,5 mbardzo wytrzymała lina polipropylenowa używana w żeglarstwie
Pokrętła mocujące kierownicę
ergonomiczne pokrętła tworzywowe zapewniające łatwe mocowanie kierownicy
Zakres regulacji kierownicy:
80-100 cm

Waga:
13 kg

xxxxx

yyyyy

Related Post