Tko Stojak Na Piłki Lekarskie 849Mb 10

Tko Stojak Na Piłki Lekarskie 849Mb 10 post thumbnail image

TKO Sports Group USA Ltd. została utworzona w 1996 roku przez Garego Kurtz’a. Z początku firma TKO zajmowała się sprzętem bokserskim (stąd nazwa Technical Knock Out). Z czasem firma ewoluowała w kierunku branży medycznej i fitness.Obecnie pod nazwą TKO Strength & Performance marka TKO posiada bardzo szeroką ofertę produktów, począwszy od rękawic bokserskich i akcesoriów do sztuk walki, przez akcesoria do yogi i akcesoria fitness jak hantle i kettle, aż po maszyny siłowe i nowoczesne kompleksowe rozwiązania do treningu funkcjonalnego i Crossfit.

TKO to profesjonalne akcesoria fitness! Kwestią priorytetową TKO jest kontynuowanie tradycji marki, która będzie stanowiła wzór w branży fitness pod kątem innowacyjności i jakości produktów, niezbędnych przy promowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia.

W profesjonalnej siłowni nie może także zabraknąć niezawodnych akcesoriów. Prosty i ponadczasowy design, połączony z najwyższą jakością idą w parze z przystępną ceną.

Opis:

Stojak na piłki lekarskie marki TKO to produkt przeznaczony do przechowywania piłek lekarskich, pozwala zaoszczędzić sporo miejsca oraz zapobiega niszczeniu piłek.

Parametry techniczne:
Stojak zajmuje niewielką powierzchnięStojak na 10 sztuk piłek lekarskich Konstrukacja stalowa o owalnym profiluŁatwy sposób układania piłekPiłki lekarskie sprzedawane osobnoWaga: 15 kg

Wymiary:
długość [cm]: 88 szerokość [cm]: 75 wysokość [cm]: 135

Gwarancja domowa: 2 lata

Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do użytku domowego.

Gwarancja Light Commercial: 2 lata

Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, małych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp. Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie.

Gwarancja Full Commercial: 2 lata

Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.

xxxxx

yyyyy

Related Post