Trec Aakg Mega Hardcore 120 Tab

Trec Aakg Mega Hardcore 120 Tab post thumbnail image

Trec Nutrition AAKG Mega Hardcore 120 kapsułek

Unikatowa kompozycja najbardziej bioaktywnej formy L-Argininy – Alfa-Ketoglutaranu (AAKG) oraz Jabłczanu L-Cytruliny. Składniki te nasilają produkcję tlenku azotu (NO) w organizmie, który zwiększa ukrwienie mięśni oraz poprawia ich zaopatrzenie w kluczowe składniki budulcowe i energetyczne. AAKG Mega Hardcore powoduje widoczny wzrost siły i wytrzymałości podczas intensywnych ćwiczeń, a także usprawnia proces regeneracji i rozbudowy tkanki mięśniowej. Dodatkową zaletą produktu jest jego korzystny wpływ na sprawność seksualną u mężczyzn.
Charakterystyka połączenia AAKG i cytruliny:zwiększa wydolność mięśni na treningustymuluje wytwarznie tlenku azotuwspomaga budowę siły i masy mięśniowejpoprawia sprawność seksualną mężczyzn

Opis odżywki Trec AAKG Mega Hardcore. Jak działa preparat wspomagający produkcję tlenku azotu?

Trec Nutrition AAKG Mega Hardcore to nie jest zwykły preparat zawierający argininę. To precyzyjnie dobrana kompozycja alfa ketoglutaran argininy AAKG połączona z niezwykle drogim, ale bardzo skutecznym w działaniu jabłczanem cytruliny (citruline malate). Składniki te w organizmie człowieka są prekursorami wytwarzania hormonu gazowego – tlenku azotu. Prowadzi on do zwiększenia wydolności pracujących mięśni co w czasie treningu co objawia się znacznym przyrostem siły i wytrzymałości, a w okresie po treningowym do szybszej regeneracji organizmu – czego efektem jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat zwiększaj również sprawność seksualną mężczyzn, ponieważ tlenek azotu nasila m.in. procesy fizjologiczne warunkujące erekcję.

Uwaga! W czasie treningu siłowego może nastąpić waskularyzacja mięśni czego efektem jest poprawienie zarysu żylnego oraz zwiększenie obwodu pracujących mięśni.

AAKG Mega Hardcore to preparat zawierający precyzyjnie dobraną kompozycję aminokwasu L-arginininy w jej najbardziej bioaktywnej i najlepiej przyswajalnej postaci – Alfa Ketoglutaranu Argininy (AAKG) – połączonej z jabłczanem cytruliny. Składniki te w organizmie człowieka są prekursorami wytwarzania hormonu gazowego – tlenku azotu, który to m.in. zwiększa dostarczanie składników: energetycznych (glukozy), budulcowych (aminokwasów) oraz tlenu wraz z krwią do komórek mięśniowych.

Przyczynia się to do zwiększenia wydolności pracujących mięśni, co w czasie treningu objawia się znacznym przyrostem siły i wytrzymałości, a w okresie po treningowym do szybszej regeneracji organizmu. Ostatecznym efektem jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat zwiększa również sprawność seksualną mężczyzn, ponieważ tlenek azotu nasila m.in. procesy fizjologiczne warunkujące erekcję. Uwaga! W czasie treningu siłowego może nastąpić waskularyzacja mięśni, czego efektem jest poprawienie zarysu żylnego oraz zwiększenie obwodu pracujących mięśni.

Kulturystyka.sklep.pl dokłada wszelkich starań aby ceny odżywek były możliwie atrakcyjne dla naszych Klientów

Zobacz niskie ceny pozostałych odżywek i suplementów marki – Trec Nutrition.

Producent preparatu zwiększającego produkcję tlenku azotu AAKG Mega Hardcore
Trec Nutrition

Zobacz także inne produkty wspomagające rozwój siły i masy w dyscyplinach jak fitness i kulturystyka z kategorii – arginina.

Pozostałe składniki:stearynian magnezu, żelatyna lub celuloza.
Opis i charakterystyka preparatu Trec AAKG Hardcore:1 porcja = 4 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 30Zawartość opakowania: 120 kapsułek

Dawkowanie AAKG Mega Hardcore: preparat należy przyjmować na pusty żołądek, 2 razy dziennie po 4 kapsułki popijając obficie wodą ok. 300 ml.
W dni treningowe najlepiej przyjmować: 1 porcję 30 minut przed treningiem, 1 porcję bezpośrednio po treningu.W dni nie treningowe najlepiej przyjmować: 1 porcja – 30 minut przed śniadaniem, 1 porcję bezpośrednio przed snem.

xxxxx

yyyyy

Related Post