Trec Aminomax 6800 450 kap

Trec Aminomax 6800 450 kap post thumbnail image

Opis produktu

Aminokwasy zawarte w preparacie AMINO MAX 6800 marki Trec Nutrition są związkami pochodzącymi z grupy aminowej i kwasu karboksylowego. Aminokwasy można nazwać najmniejszą cząsteczkę białek. Białko jest zaraz obok wody, drugim najważniejszym składnikiem organicznym człowieka. Poza tym zadaniem, aminokwasy pełnią istotną rolę w biosyntezie organizmu.

W AMINO MAX 6800 znajduje się dwadzieścia rodzajów aminokwasów BCAA czyli L-izoleucyna, L-leucyna, L-walina, L-histydyna, L-lizyna, L-metionina, L-fenyloalanina, L-treonina i L-tryptofan, L-asparagina, kwas L-asparaginowy, L-alanina, L-arginina, L-cysteina, L-glutamina, kwas L-glutaminowy, glicyna, L-prolina, L-seryna i L-tyrozyna. Naturalnie występują one w białku ludzkiego ciała. Aminokwasów używa się nie tylko w formie spożywczej. Pełnią swoją rolę również w farmaceutyce – do produkcji leków, do wytwarzania składników chemicznych, oraz w rolnictwie, przy produkcji nawozów.

Działanie i przeznaczenie Aminomax 6000

AMINO MAX 6800 jest przeznaczony do suplementacji po intensywnym treningu. Posiada działanie regenerujące uszkodzone przez ćwiczenia białko we włóknach mięśniowych. L-tryptofan zawarty w AMINOAX 6800 wspomaga produkcję serotoniny i melatoniny, które mają wpływ na zahamowanie apetytu – dają poczucie sytości, oraz zdecydowanie poprawiają jakość snu, co również wpływa na regenerację organizmu. L-tyrozyna wspomaga produkcję adrenaliny i dopaminy, które mają pozytywny wpływ na organizm, odpowiada za jakość układu ruchowego, ogólną koordynację a także odpowiednie napięcie mięśni. L-izoleucyna i L-walina naturalnie są wykorzystywane jako materiał budulcowy mięśni, podczas ich trawienia nie trafiają do wątroby, tylko bezpośrednio do mięśni. L-histydyna posiada udział w syntezie białek oraz hemoglobiny, L-metionina- pełni funkcję ochronną wątroby a także wspomaga proces spalania tkanki tłuszczowej. L-fenyloalanina jest wykorzystywana do produkcji hormonu adrenaliny i tyroksyny. L-cysteina ma wpływ na usuwanie toksyn z całego organizmu, kwas asparaginowy zmniejsza poziom amoniaku w organizmie i działa ochronnie na wątrobę, L- prolina wspomaga energetycznie pracę mięśni, L-seryna pozytywnie działa na funkcjonowanie układy nerwowego, L-ornityna stymuluję zwiększenie produkcji hormonu wzrostu, oraz poprawia funkcjonowanie wątroby. L- tauryna – wspomaga rozwój tkanki mięśniowej a także wpływa na obniżenie ciśnienia krwi, ma też pozytywny wpływ na centralny układ nerwowy człowieka.

Przyjmowanie AMINO MAX 6800 Trec Nutrition, wspomaga sportowców w okresach większego zapotrzebowania na podaż aminokwasów, przy trudniejszych cyklach treningowych ale także przy zwiększonym stresie i intensywnej pracy umysłowej. Opakowanie zawiera 450 kapsułek w miękkiej żelowej otoczce. Regularna suplementacja tym produktem, wpływa na nasilenie procesów anabolicznych białka, L-treonina przeciwdziała zmęczeniu organizmu, wspiera produkcję kolagenu (buduje ścięgna, więzadła i kostki stawowe) i kreatyny (zwiększa produkcję insuliny i hormonu wzrostu), pomaga szybko spalać tkankę tłuszczową i regenerować mięśnie po intensywnych cyklach treningowych. Keratyna zawarta w preparacie Trec Nutrition poprawia szybkość wzrostu mięśni i zwiększa ich siłę, w skrócie – działa pozytywnie na ogólnie rozumianą kondycję całego ciała.

UWAGA – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

xxxxx

yyyyy

Related Post