Trec Fat Killer 500 ml

Trec Fat Killer 500 ml post thumbnail image

FAT KILLER przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i zmniejszenia uczucia zmęczenia. Jego stosowanie polecane jest szczególności kulturystom w okresie kształtowania rzeźby i osobom dążącym do redukcji tkanki tłuszczowej.

Preparat zawiera labolatoryjnie opracowaną i ilościowo dobraną kompozycję: L-karnityny, guarany, Panax Ginseng, zielonej herbaty, kory wierzby białej oraz kwasu pantotenowego.

L-karnityna – transportuje kwasy tłuszczowe do wnętrza mitochondriów i przyspiesza spalanie tłuszczu podczas ćwiczeń. W ten sposób zwiększa wykorzystanie tłuszczów jako źródła energii podczas ćwiczeń aerobowych.

Guarana – silnie energetyzujący ekstrakt z tropikalnej rośliny, która zawiera ogromne ilości kofeiny. Głównym efektem jej działania jest pobudzenie psychiczne i fizyczne, ale przyczynia się ona również do zwiększenia utleniania kwasów tłuszczowych.

Panax Ginseng: ma działanie łagodnie przeczyszczające, co pozwala na szybsze usunięcie toksyn z organizmu. Działa również jako afrodyzjak. Przez kobiety uważany był za substancje podnoszącą ich potrzeby seksualne.

Ekstrakt z zielonej herbaty: w połączeniu z kofeiną pochodzącą z guarany intensyfikują termogenezęi przyczyniają się do zwiększenia spalania tłuszczu.

Kora białej wierzby: nasila działanie innych składników aktywnych. Jest naturalnym źródłem kwasu salicylowego. Pomaga złagodzić spadek poziomu cAMP (naturalna reakcja z ciała), co umożliwia utrzymanie zwiększonej produkcji ciepła przez dłuższy okres.

Kwas D-pantotenowy (witamina B5): wspomaga odchudzanie. Kwas pantotenowy uczestniczy w syntezie hemu do hemoglobiny, która jest transporterem tlenu. Dzięki temu do komórek dostaje się więcej tego związki i procesy spalania tłuszczu zachodzą bardziej efektywnie.

Pozbądź się zbędnego tłuszczu z Fat Killer i ciesz się piękną sylwetką oraz zdrowiem!

Działanie:
efektywna redukcja tkanki tłuszczowej,optymalne pobudzenie na treningudługo uwalniane substancje aktywne,zwiększa termogeneze,zmniejsza apetyt

Skład:

Skład w porcji 15ml
L-karnityna 500mg
Guarana 75mg
Żeń-szeń koreański 37,5mg
Ekstrakt z zielonej herbaty 37,5mg
Kora białej wierzby 37,5mg
Kwas D-pantotenowy 2,5mg

xxxxx

yyyyy

Related Post