Trec Nitrobolon 300G

Trec Nitrobolon 300G post thumbnail image

Właściwości TREC Nitrobolon Pre-Workout Formula 300g:

Zaawansowany booster tlenku azotu

Zwiększa ukrwienie i odżywienie mięśni

Najwyższe dawki składników aktywnych

Zaawansowany i niezwykle skuteczny skład

Przyspiesza proces regeneracji potreningowej

Nitrobolon Pre-Workout Formula 300g od Trec – zaawansowany produkt wykazujący silne działanie anaboliczne!

TREC Nitrobolon Pre-Workout Formula to opatentowana formuła zwiększająca produkcję tlenku azotu (NO), który wykazuje niezwykle silne działanie anaboliczne. W jego wyniku drastycznie zwiększa się ukrwienie tkanki mięśniowej podczas ciężkich ćwiczeń, dzięki czemu otrzymuje ona więcej niezbędnych do intensywnych przemian energetycznych składników odżywczych oraz tlenu. TREC Nitrobolon Pre-Workout Formula zawiera tylko najskuteczniejsze składniki nasilające wytwarzanie NO w organizmie, które w połączeniu z estryfikowaną kreatyną zwiększają napięcie i napompowanie mięśni. Przekłada się to na spektakularny wzrost ich siły, wytrzymałości i obwodów.

Składniki TREC Nitrobolon Pre-Workout Formula?

Składniki zawarte w TREC Nitrobolon Pre-Workout Formula takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. Daje to efekt napięcia i “napompowania” mięśni, co powoduje znaczny przyrost siły oraz masy mięśni.

Jak działa TREC Nitrobolon Pre-Workout Formula?

Tlenk azotu zwiększa wydolność zarówno włókien mięśniowych czerwonych, które kurczą się szybko i z dużą siłą (to te włókna, które pracują kiedy atakujesz rekord w wyciskaniu sztangi), jak i białych włókien odpowiedzialnych za wytrzymałość przy długotrwałych wysiłkach. Jak to się ma do wyników?

Jakie jeszcze korzyści można uzyskać stosując TREC Nitrobolon Pre-Workout Formula?

Tlenek azotu znacznie zwiększa ich ukrwienie, co korzystnie wpływa na osiągnięcie i podtrzymanie erekcji. P.S Mężczyźni szczególnie aktywni seksualnie potrzebują duże ilości argininy, ponieważ 80% białka płynu nasiennego stanowi właśnie ten aminokwas.

Po jakim czasie działa TREC Nitrobolon Pre-Workout Formula?

Pierwsze efekty są zauważalne już po pierwszych 2-3 dniach stosowania preparatu. Występuje wówczas efekt znacznego zwiększenia objętości mięśni podczas treningu. Stosujący TREC Nitrobolon Pre-Workout Formula twierdzą, że ciężko jest im dokończyć zaplanowany trening z powodu zbyt znacznego “napompowania” mięśni. Pomiędzy 5 a 8 dniem następuje maksymalne stężenie NO czego objawem jest znaczny przyrost siły przy jednoczesnym wzroście obwodów mięśni. Systematyczny przyrost siły trwa do końca cyklu na NitroBolonie, a około 14 dnia połączony jest on wraz ze wzrostem wytrzymałości. Po 20 dniach mięśnie stają się twarde, a efekt potreningowego “napompowania” mięśni utrzymuje się przez wiele dni.

Kto powinien stosować TREC Nitrobolon Pre-Workout Formula?

Każdy potrzebuje NO, ponieważ wykorzystywany jest on w szeregu procesów życiowych pomagających osiągnąć szczytową formę fizyczną. Jednak szczególną uwagę powinni zwrócić na niego kulturyści, gdyż dzięki zwiększonemu przepływowi krwi możliwe jest dostarczanie niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do szybkiej regeneracji i wzrostu.

Sposób użycia Nitrobolon Pre-Workout Formula Trec 300g:

Jednorazową porcję preparatu – 15 g (2,5 miarki) rozpuścić w 300 ml wody, używając do tego szejkera. Stosować 1 porcję dziennie. W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem. W dni nietreningowe: I porcja dziennie.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Składniki Nitrobolon Pre-Workout Formula Trec 300g:

Wielkość opakowania: 300g
Wielkość porcji: 15g
Ilość porcji w opakowaniu: 20

Składniki (dla produktu o smaku pomarańczy): CREATINE MATRIX [jabłczan trikreatyny, monohydrat kreatyny]; ARGININE MATRIX [alfa-ketoglutaran L-argininy, jabłczan L-argininy]; maltodekstryna; MENTAL OPTIMIZER [tauryna, inozyna, L-tyrozyna]; GLUTAMINE MATRIX [L-glutamina]; regulator kwasowości (kwas cytrynowy); substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu); POWER ACCELERATOR [jabłczan cytruliny]; aromaty; substancje słodzące (cyklaminian sodu, sacharynian sodu); barwnik (beta-karoten). Produkt może zawierać mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Zawartość

W porcji 15g

%RWS

CREATINE MATRIX, w tym:

*

*

[Jabłczan Trikreatyny, Monohydrat Kreatyny]

3780 mg

*

w tym kreatyna

3000 mg

*

MENTAL OPTIMIZER, w tym:

*

Tauryna

1000 mg

*

Inozyna

750 mg

*

L-tyrozyna

750 mg

*

ARGININE MATRIX, w tym:

*

*

[Alfa-Ketoglutaran L-Argininy, Jabłczan L-Argininy]

2660 mg

*

w tym L-arginina

1830 mg

*

GLUTAMINE MATRIX, w tym:

*

*

L-glutamina

800 mg

*

POWER ACCELERATOR, w tym:

*

*

Jabłczan cytruliny

500 mg

*

w tym L-cytrulina

280 mg

*

%RWS – referencyjna wartość spożycia

xxxxx

yyyyy

Related Post