True Utility Clipmulti – Multi Tool Tu196

True Utility Clipmulti – Multi Tool Tu196 post thumbnail image

True Utility ClipMulti TU196 to przydatne narzędzie edc marki True Utility, która od lat słynie z produkcji kieszonkowych multitooli.

Tool wykonano ze stali nierdzewnej (narzędzia) oraz aluminium (rękojeść), dzięki czemu ma trwałą i jednocześnie lekką konstrukcję, która nie ciąży w kieszeni.

Codzienne przenoszenie ułatwia zintegrowany karabińczyk, umożliwiający noszenie multitoola w formie breloka do kluczy, mocowanie do szlufki spodni lub plecaka.

ClipMulti TU196 został wyposażony w 8 starannie wyselekcjonowanych narzędzi/ funkcji, niezastąpionych w wielu codziennych sytuacjach. Wraz z multitoolem otrzymujemy wodoszczelny kompozytowy pojemnik (opakowanie), które możemy wykorzystywać jako pudełko survivalowe na rozpałkę, dokumenty lub inne wrażliwe przedmioty. Na pokrywie pojemnika znajduje się masywny uchwyt, umożliwiający mocowanie smyczy lub dodatkowego karabińczyka,

Funkcje True Utility ClipMulti TU196:
sprężynowe kombinerki z przecinakiem do drutuostrze gładkiewkrętak krzyżakowywkrętak płaskipilnikotwieracz do butelekkarabińczyk.
DANE TECHNICZNE:

Ilość narzędzi

8

Typ opakowania

pojemnik plastikowy

Wbudowane narzędzia

karabińczyk,

przecinak do drutu,

śrubokręt płaski,

sprężynujące kombinerki,

ostrze małe,

otwieracz do butelek,

pilnik,

śrubokręt krzyżakowy

Materiał okładzin

metal – aluminium

Grubość [mm]

17

Szerokość [mm]

28

Okres gwarancyjny

24 miesiące

Producent

True Utility, Wielka Brytania

Symbol producenta

TU196

xxxxx

yyyyy

Related Post