True Utility Framework Mini (Tu194)

True Utility Framework Mini (Tu194) post thumbnail image

Multitool True Utility Framework Mini (TU194) znanej na całym świecie firmy True Utility to narzędzie, które zmieści się do każdego plecaka jako uzupełnienie ekwipunku noszonego codziennie. Marka True Utility produkuje wyjątkowo udane kieszonkowe multitoole ze względu na atrakcyjną cenę jak i funkcjonalność.

True Utility Framework Mini (TU194) na pewno sprawdzi się podczas szybkiego wypadu do lasu lub na wycieczce rowerowej. Zaprojektowano go tak aby ważył jak najmniej ale zachował pełną funkcjonalność narzędzi. Wykonanie ze stali nierdzewnej i konstrukcja szkieletowa wraz z wymiarami po złożeniu 75 x 36 mm dały ultra lekkie narzędzie o wadze 89g z kilkunastoma funkcjami.

Funkcje:sprężynujące kombinerkiprzecinak do drutuostrze gładkieśrubokręt krzyżakowyotwieracz do kapsliotwieracz do konserwmały śrubokręt płaskiostrze ząbkowanepilnikszydłomałe ostrześrubokręt płaski
Dodatkowo zapakowany jest w solidne i zgrabne pudełko, które jest wodoszczelne – czyli może posłużyć jako puszka przetrwania. Można przechować w nim wszystko co nie powinno mieć styczności z wodą lub wilgocią podczas podróży: zapałki, pieniądze lub dokumenty. Od góry jest zaczep, który służy do podpięcia smyczki lub linki.

xxxxx

yyyyy

Related Post