True Utility Multitool True Utility Dawg TU205 (15369)

True Utility Multitool True Utility Dawg TU205 (15369) post thumbnail image

Dawg 14w1 to funkcjonalny, lekki i niewielkich rozmiarów micro-tool brytyjskiej firmy True Utility, znanej z produkcji wysokiej jakości pomysłowych, kieszonkowych mini-narzędzi.
Tool posiada wiele przydatnych na co dzień narzędzi, w tym zintegrowany karabinek umożliwiający jego szybkie wpięcie lub wypięcie z breloka od kluczy, szlufki spodni, itp. Brak ostrza sprawia, że podczas podróży lotniczej możemy przenosić go bezpośrednio przy sobie lub w bagażu podręcznym.
Dawg składa się z chwytu wykonanego ze stali nierdzewnej pokrytej powłoką w kolorze czarnym oraz stalowego, składanego modułu z narzędziami. Za jego niezawodną pracę odpowiada wysokiej jakości łożysko kulowe. Po rozłożeniu przyrząd blokowany jest mocną blokadą typu Frame Lock.
Dawg pomimo niewielkich rozmiarów posiada aż 14 funkcji:
1. Mały śrubokręt płaski
2. Duży śrubokręt płaski
3. Otwieracz do butelek
4. Przecinak / przecinak do drutu
5. Końcówka do czyszczenia paznokci
6. Pilnik
7. Miarka 5 cm / 2 cale
8.-13. Klucze płaskie 5, 6, 7, 8, 9, 10 mm
14. Karabinek z drucianym zamknięciem
Wymiary: 83 x 25 x 9 mm
Waga: 40 g
Każdy produkt marki True Utility zapakowany jest w wysokiej jakości solidne, wodoszczelne pudełko wykonane z przezroczystego kompozytu.
Ten otwierany jedną ręką pojemnik dzięki gumowej uszczelce doskonale ochroni przed wilgocią przenoszone w nim drobne przedmioty – zapalniczkę, banknoty, dokumenty i wiele innych.
Umieszczony na wieczku zaczep umożliwia podpięcie zabezpieczającej smyczy.
Wymiary zewnętrzne pudełka: 70 / 75 x 120 mm

xxxxx

yyyyy

Related Post