Universal Animal Fury 480G

Universal Animal Fury 480G post thumbnail image

ANIMAL FURY

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ PREPARATY Z AMINOKWASAMI?

Aminokwasy to mniejsze “cegiełki”, z których zbudowane są białka powszechnie obecne w żywności, jak również te, które budują nasz organizm. Ich właściwa podaż z zewnątrz jest niezwykle ważna, gdyż organizm ludzki może syntetyzować jedynie pewną ich część (aminokwasy endogenne), podczas gdy pozostałe musi dostarczać drogą pokarmową (aminokwasy egzogenne), za pośrednictwem żywności konwencjonalnej lub stosownego suplementu. Aminokwasy spełniają w ciele człowieka szereg ważnych funkcji, będąc ponadto nieocenionym wsparciem w treningu. Z tego powodu stanowią niemal nieodłączny element suplementacji każdego poważnego sportowca, pośrednio determinując wzrost siły mięśniowej, wspomagając redukcję zbędnego tłuszczu,a także działając antykatabolicznie.

Gotowe mieszanki aminokwasowe, chociaż nie są obowiązkowym elementem dziennego żywienia, stanowią duże ułatwienie w odpowiedniej podaży niezbędnych aminokwasów osób aktywnych fizycznie i nie tylko. Co więcej, związki w nich zawarte występują w postaci wolnej, dzięki czemu ich wchłanianie następuje niemal natychmiast, podczas gdy aminokwasy obecne w pokarmie wymagają jeszcze dodatkowego trawienia, nim ostatecznie zostaną przyswojone przez organizm. To cecha szczególnie ważna dla sportowców, którzy oczekują zwykle natychmiastowego działania spożytych produktów, co ma uzasadnienie w ich treningu. Dodatkowym plusem stosowania aminokwasów w formie suplementu jest postać proszku, którą najczęściej przyjmują, dzięki czemu ich przygotowanie zajmuje niewiele czasu, w przeciwieństwie do gotowania, oraz pozwala uzyskać cennego szejka!

Preparaty aminokwasowe najlepiej jest przyjmować o poranku, bezpośrednio po przebudzeniu. Organizm znajduje się wówczas w stanie katabolizmu nocnego, który jest efektem wielogodzinnego spoczynku, w trakcie którego nie pozyskiwał on żadnych substancji odżywczych. Spożycie porannego szejka pozwoli więc skutecznie zahamować toczący się w naszym ciele niekorzystny rozpad białek. Drugą porą przyjmowania aminokwasów jest czas okołotreningowy, w trakcie którego możemy sięgać po koktajl przed, w trakcie lub po wysiłku, oraz możemy go łączyć z innymi suplementami, jak energetyzujące węglowodany czy wspierająca wzrost siły kreatyna.

ZALETY UNIVERSAL NUTRITION ANIMAL FURY

Suplement diety Universal Nutrition Animal Fury to najwyższej jakości preparat przedtreningowy, którego kompleksowa formuła wyłącznie najlepszych, starannie dobranych składników aktywnych, obejmująca aminokwasy rozgałęzione BCAA, beta alaninę, jabłczan cytruliny oraz tyrozynę i kofeinę, zapewnia zastrzyk energii niezbędnej do wykonania solidnego treningu oraz znacznie więcej! Preparat, dzięki zaawansowanej mieszance składników, potęguje efekt pompy mięśniowej, niezwykle pożądanej przez sportowców, poprawiającej dotlenienie oraz odżywienie komórek mięśniowych, podnosi wydolność mięśni, dzięki czemu będziesz mógł trenować dłużej i intensywniej, oraz przyspiesza regenerację po wysiłku. Dodatkowo, suplement zabezpiecza mięśnie przed szkodliwym katabolizmem, ochraniając białka przed rozpadem, a także silnie pobudza i dodaje energii wymaganej w cyklu intensywnych ćwiczeń. Wraz z Universal Nutrition Animal Fury wejdziesz na nowy, wyższy poziom trenowania, a także zbudujesz siłę i masę, jakich pozazdrości Ci wielu! Produkt dostępny w postaci sproszkowanej, dzięki której sam z łatwością przygotujesz odżywczy napój. Suplement dostępny w wersji smakowej.

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie 1 porcji proszku przed treningiem. Nie stosować przed snem, gdyż produkt, w związku z silnym działaniem pobudzającym, może powodować problemy z zasypianiem.

xxxxx

yyyyy

Related Post