Universal Bcaa 2000 120 Tab

Universal Bcaa 2000 120 Tab post thumbnail image

Opis produktu

Universal BCAA 2000 120 tabs. to suplement diety przeznaczony dla kulturystów i sportowców uprawiających na co dzień sporty siłowe. Produkt ten sprzyja bowiem procesom anabolicznym i antykatabolicznym. Wspiera wzmożoną syntezę białek mięśniowych i pomaga zwiększyć sekrecję oraz poziom hormonów – insuliny, hormonu wzrostu czy testosteronu. Za sprawą rozgałęzionych aminokwasów organizm może skutecznie hamować aktywność kortyzolu, a więc hormonu o silnym działaniu antykatabolicznym.

Produkt jest bogatym źródłem aminokwasów rozgałęzionych o doskonałej przyswajalności i wysokiej czystości. Dzięki optymalnym dawkom waliny, leucyny i izoleucyny pozwala na osiąganie maksymalnych efektów anabolicznych. Systematyczne stosowanie Universal BCAA 2000 pozwala na rozwijanie siły i wytrzymałości. Dodatkowo wspiera proces redukcji nadprogramowej tkanki tłuszczowej.

Korzyści

Universal BCAA 2000 to produkt oparty o aminokwasy rozgałęzione – walinę, leucynę i izoleucynę w optymalnie dobranych proporcjach. Walina i leucyna dominują zdecydowanie w tej mieszance, co przekłada się na doskonałe właściwości suplementu. Wysokie stężenie aminokwasów BCAA ogranicza katabolizm mięśniowy i wspomaga proces regeneracji organizmu.

Preparat wspiera regenerację potreningową i przyspiesza proces naprawy mikrouszkodzeń mięśni, które powstają na skutek intensywnej aktywności fizycznej. Dzięki temu można szybko wrócić do pełni sił po treningu. Aminokwasy BCAA w dużym stopniu hamują również procesy kataboliczne, a więc rozpad tkanki mięśniowej. Oprócz tego mają duże znaczenie dla procesów anabolicznych. Aminokwasy BCAA stanowią niemal 45% mięśni. Dlatego dostarczanie ich do organizmu ma kluczowe znaczenie z punktu widzenia budowy beztłuszczowej masy mięśniowej.

Zastosowanie

Aminokwasy BCAA w dużej mierze budują białka mięśniowe. Biorą też udział w procesie produkcji wielu aminokwasów endogennych – alaniny, glutaminy. Oprócz tego stymulują wydzielanie insuliny i hormonu wzrostu oraz stanowią podstawowe źródło energii dla mięśni zmęczonych po treningu. W ten sposób ograniczają zużycie glukozy i zapobiegają szybkiemu wyczerpywaniu się rezerw glikogenu mięśniowego.

Leucyna jest kluczowym aminokwasem z punktu widzenia aktywacji syntezy białek. Oprócz tego sprzyja wzrostowi mięśni i procesowi szybkiej regeneracji tkanek po intensywnym wysiłku fizycznym. Wysokie stężenie BCAA w organizmie ogranicza także wnikanie tryptofanu do centralnego układu nerwowego, który to odpowiedzialny jest za wydzielanie serotoniny – hormonu powodującego zmęczenie i senność po treningu.

Zastosowania w produkcji Universal BCAA 2000 l-alanina dodatkowo wspomaga energetyczne działanie aminokwasów rozgałęzionych i zapobiega procesowi neutralizacji leucyny. Skutecznie hamuje katabolizm wysiłkowy i powysiłkowy. Przy okazji usprawnia metabolizm glukozy w mięśniach szkieletowych i w dużym stopniu redukuje tkankę tłuszczową w organizmie. Tym samym zwiększa tolerancję układu nerwowego na długotrwały i intensywny wysiłek fizyczny.

Dla kogo przeznaczony jest produkt?

Universal BCAA 200 to produkt dedykowany przede wszystkim profesjonalnym sportowcom, w szczególności kulturystom i osobom uprawiającym na co dzień sporty siłowe. Nie jest to suplement diety dla dzieci, kobiet karmiących czy ciężarnych.

Uwagi

Produkt nie może być stosowany jako zamiennik czy substytut zróżnicowanej diety. Nie należy również przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Universal BCAA 2000 nie jest przeznaczony dla kobiet ciężarnych oraz matek karmiących dziecko piersią. Powinno się go przechowywać poza zasięgiem małych dzieci, w temperaturze do 25 stopni Celsjusza, z daleka od źródeł promieniowania słonecznego.

UWAGA – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

xxxxx

yyyyy

Related Post