Universal Creatine Powder 500G

Universal Creatine Powder 500G post thumbnail image

CREATINE [SMAKOWA]

CZYM JEST KREATYNA?

Kreatyna jest dziś niezaprzeczalnie jednym z najpopularniejszych i najchętniej suplementowanych preparatów dostępnych na rynku. Wszystko to związek ten zawdzięcza długiej liście zastosowań, wśród których najważniejszymi są udział w odbudowie i transporcie jednostki energetycznej ATP oraz stymulacja syntezy nowych białek. Tak kompleksowe działanie kreatyny pozwala na efektywny rozwój czystej masy oraz wspiera redukcję tłuszczu. Mimo tak znacznych korzyści, to jednak nie koniec zalet, jakimi odznacza się ulubiony suplement sportowców.

Kreatyna stanowi związek naturalnie występujący w organizmie człowieka, gdzie gromadzi się w dużych ilościach w mięśniach szkieletowych, przyjmując postać fosfokreatyny oraz wolnej kreatyny. Niestety, ilości te są zbyt małe dla osób aktywnych fizycznie, co zmusza je do sięgnięcia po odpowiedni suplement np. Universal Nutrition Creatine. Jednym z najważniejszych zastosowań kreatyny w organizmie jest zdolność magazynowania energii ATP, niezbędnej m.in. w przebiegu najprostszych syntez oraz w trakcie treningu, podczas skurczu mięśni. Co więcej, związek ten sprzyja zatrzymywaniu wody w komórkach, dzięki czemu stwarza doskonałe środowisko anaboliczne, wpływając korzystnie na rozwój masy, oraz ogranicza niekorzystny katabolizm białek, inicjowany wskutek intensywnego wysiłku fizycznego. Dodatkowo, kreatyna wykazuje również właściwości przeciwutleniające i zwalcza szkodliwe dla naszego zdrowia wolne rodniki, co jest szczególnie ważne w przypadku osób aktywnych fizycznie, albowiem warunki obciążenia fizycznego są jednymi z najlepszych dla powstawania wolnych form tlenu.

SKUTKI SUPLEMENTACJI KREATYNĄ

Suplementacja kreatyną przynosi szereg policzalnych korzyści, wśród których najbardziej znamiennymi są bez wątpienia przyspieszony wzrost mięśni oraz rozwój siły. Z tego powodu suplement ten jest jednym z najczęściej stosowanych przez zawodowych sportowców oraz osoby początkujące, których celem jest doskonale zbudowana sylwetka oraz dobrej jakości masa. Co więcej, poza wyżej wymienionymi skutkami suplementacji, kreatyna przyczynia się również do wzrostu wytrzymałości oraz poprawia procesy regeneracyjne po wysiłku, niezwykle istotne w aspekcie wzrostu mięśni. Wszystko to, a także zdolność oddalająca uczucie zmęczenia, pojawiające się zwykle w trakcie treningu, warunkują wzrost zdolności wysiłkowych organizmu oraz poprawiają jego adaptację wysiłkową, kompleksowo wspierając budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej oraz wspomagając odchudzanie.

JAK STOSOWAĆ KREATYNĘ?

Kreatyna stanowi suplement, który możemy dawkować na kilka sposobów. Nie ulega jednak wątpliwości, że jednym z najlepszych i najpopularniejszych jest tzw. metoda ładowania, która polega na przyjmowaniu 0,3 g kreatyny na kilogram masy ciała w ciągu dnia, podzielonych na kilka mniejszych porcji, przez okres tygodnia. Po tym czasie nasze mięśnie będą się odznaczać wysokim poziomem wysycenia tkanki kreatyną, który należy podtrzymywać, przyjmując dawkę 5 g związku na dzień.

ZALETY UNIVERSAL NUTRITION CREATINE [SMAKOWA]

Suplement diety Universal Nutrition Creatine to wysokiej jakości monohydrat kreatyny, dzięki któremu zbudujesz siłę i wytrzymałość prawdziwego wojownika oraz przyspieszysz proces przyrostu tkanki mięśniowej! Kreatyna firmy Universal odznacza się znakomitą jakością oraz czystością, które gwarantują skuteczność działania preparatu, a także stanowi nieocenione wsparcie w okresie budowania masy. Dzięki Universal Nutrition Creatine zwiększysz siłę mięśniową oraz wytrzymałość, zwiększając zakres zdolności wysiłkowych organizmu, a także wpłyniesz pozytywnie na procesy anaboliczne, stymulując syntezę nowych białek. Dodatkowo, preparat dodaje energii niezbędnej w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego oraz zwiększa uwodnienie komórek mięśniowej, stwarzając tym samym doskonałe warunki do wzrostu mięśni! Produkt dostępny w wersji smakowej!

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie 1 porcji produktu przed i 1 porcji po treningu, w dni treningowe, oraz 1 porcji proszku rano, po przebudzeniu i 1 porcji po południu, w dni nietreningowe.

xxxxx

yyyyy

Related Post