Uvex Airwing Ii Zielony Yeti

Uvex Airwing Ii Zielony Yeti post thumbnail image

Uvex Kask narciarski Airwing II

Niezwykle kolorowy kask narciarski dla dzieci Uvex

Uvex Airwing II to połączenie żywego designu, a zarazem sprawdzonych technologii marki Uvex, które zapewniają bezpieczeństwo w każdych okolicznościach.

Technologia inmould – pianka EPS (wysokiej jakości polistyren) wstrzykiwana jest do odpornej na wstrząsy, polikarbonowej skorupy. W efekcie powstaje lekka, bardzo stabilna konstrukcja.

Kask regulowany jest w prosty sposób dzięki systemowi IAS.

W kasku znajduje się wyjmowana, antyalergiczna wyściółka, która nadaje się do prania.

Zalety Airwing II:
Komfortowe zapięcie Monomatic pod podbródkiem pozwalające na regulacje zapięcia jedną ręką, nawet w założonej rękawicy oraz komfortową, wielostopniową regulacjęTechnologia Inmould – pianka EPS (wysokiej jakości polistyren) wstrzykiwana jest do odpornej na wstrząsy, polikarbonowej skorupy. W efekcie powstaje lekka, ale bardzo stabilna konstrukcjaWyjmowane nausznikiSystem wentylacji – otwory wentylacyjne zapewniają optymalną cyrkulację powietrza, redukując ciepło wewnątrz kasku. Kanały wentylacyjne zostały zaprojektowane w ten sposób, by wpuszczać zimne powietrze pod skorup, a odprowadzać ciepłe na zewnątrzWyjmowana, antyalergiczna wyściółkaSystem regulacji IAS – możliwość dopasowania kasku do różnych rozmiarów głowySpełnia normy: EN 1077B/ TUV GSWaga od 300gZapięcie do gogli, które zabezpiecza gogle przed ześlizgnięciem się i trzyma je pewnie na kaskuMonomaticKomfortowy zamek, który pozwala na wielostopniową regulację za pomocą jednej ręki. Chroni przed przypadkowym odpięciem cz obróceniem w razie upadku. Pasek posiada komfortową wyściółkę, która nie uciska szyi.Dwa rozmiary skorupy zapewniają optymalne dopasowanie kasku do obwodu głowy.Wszystkie kaski narciarskie Uvex są wyposażone w specjalne zapięcie, dzięki któremu można pewnie przymocować gogle do kasku.Szybko wyjmowane ochraniacze uszu.

xxxxx

yyyyy

Related Post