Victoria Sport Skakanka Energetic Body Linka Stalowa 290 Cm + Etui

Victoria Sport Skakanka Energetic Body Linka Stalowa 290 Cm + Etui post thumbnail image

SKAKANKA Z LINKĄ STALOWĄ BOKSERSKA SZYBKOŚCIOWA EB

Skakanka o innowacyjnej konstrukcji, umożliwiającej utrzymanie dużej szybkości, dynamiki i precyzji podczas ćwiczeń. Przyrząd może być stosowany podczas różnorodnych form treningu: przykładem może tutaj być CrossFit, który w pełni wykorzystuje właściwości skakanki, doskonałe efekty osiągną także osoby walczące z nadwagą i cellulitem. Skoki na skakance mogą być także doskonałą rozgrzewką przed właściwym treningiem.
Skakanka została wykonana z solidnych, odpornych na uszkodzenia, a jednocześnie bardzo lekkich tworzyw – przyrząd waży zaledwie 80 gramów! Niska waga i precyzyjna konstrukcja zapewniają płynne obroty linki i szybkie tempo skoków, głowice obrotowe zapobiegające skręcaniu linki. Linka została osadzona na łożyskach, uchwyty są wyposażone także w obrotowe głowice, zapobiegające skręcaniu się linki podczas ćwiczeń. Ważnym atutem jest także funkcja regulacji długości linki – dzięki temu każdy użytkownik może dostosować skakankę do swojego wzrostu, tak aby trening był jak najbardziej komfortowy i efektywny. Lekka skakanka szybkościowa z regulacją długości linki

KOLORY dostępny w kolorze czarny

MATERIAŁ metalowa linka + uchwyty z tworzywa sztucznego

WYMIARY PRODUKTU
Wymiary produktu 1 sztuka: długość 280 cm
Wymiary opakowania 1 sztuka 60 x 70 x 160 mm
Waga produktu brutto 0.14 kg
Waga produktu netto 0.09 kg

Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym (PCB) –12 szt.
Wymiary opakowanie zbiorcze 390 x 160 x 180 mm
Waga brutto opakowanie zbiorcze 2 kg

Energetic Body to producent wysokiej klasy sprzętu i akcesoriów fitness. Szeroki asortyment firmy obejmuje zarówno ciężki sprzęt: atlasy treningowe, orbitreki, rowery, jak i pełną gamę hantli i obciążeń oraz drobne przyrządy: piłki gimnastyczne, maty, ściski do rąk, taśmy, pasy neoprenowe i wiele innych. Produkty Energetic Body powstają z zastosowaniem nowoczesnych, wytrzymałych materiałów, są funkcjonalne, łatwe w użytkowaniu i odporne na uszkodzenia.

xxxxx

yyyyy

Related Post