Victorinox Scyzoryk 1.3703 Climber

Victorinox Scyzoryk 1.3703 Climber post thumbnail image

Victorinox 1. 3703 Climber to klasyczny szwajcarski scyzoryk firmy Victorinox. Świetnie sprawdzi się w życiu codziennym podczas realizacji różnych zadań począwszy od przygotowywania jedzenia, wykonywania drobnych prac pionierskich i naprawczych, aż po udzielanie pierwszej pomocy.

Piłą błyskawicznie przetniesz kawałki drewna, otwieraczem typu ” płetwa rekina” – z ostrą zewnętrzną częścią sprawnie i szybko otworzysz swoje konserwy podczas wyprawy. Pęnsetą bez trudu pozbędziesz się ze swoich dłoni dżazg.

Mała głownia noża może posłużyć do wykonywania delikatnych cięć np. otwierania koperty bez pocięcia dokumentów bądź zdejmowania izolacji z kabli. Z jej pomocą możesz również obrać pomarańcze – rozcinając tylko skórkę,bez nacinania miąższu.

Druga większa głownia jest również niezwykle wszechstronna pomoże Ci obrać ziemniaki,rozkroić pieczywo, jak również przecinać sznurki i kawałki odzieży podczas udzielania pomocy poszkodowanemu. Posiada kształt drop point i z wyjątkiem czubka ma jednolitą grubość.

Duży śrubokręt/otwieracz do kapsli pozwala na dokręcanie śrubek w ciasnych zakamarkach. Otwarty śrubokręt może posłużyć do odkręcenia nawet bardzo opornej śruby.

Szydło – z oczkiem na grubą nić i pod profilowaniem ułatwiającym przepychanie przez zszywany materiał. Szycie jest proste i przyjemne, zwłaszcza że szydło jest ustawione pod kątem prostym do rękojeści. Nie męczymy palców i nie ranimy ich podczas przeciskania, jest to o wiele łatwiejsze niż szycie tradycyjnym szydłem. Ścieg jest równy i prosty, prawie jak w maszynie do szycia.

Wielofunkcyjny hak – pomoże Ci bezpiecznie i wygodnie przenieść paczkę obwiązaną sznurkiem lub ochroni Twoje dłonie przed wrzynającą się w dłonie rączką jednorazowej reklamówki.

Kupując ten produkt, masz pewność, że scyzoryk nigdy Cię nie zawiedzie. Głownie wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Okładziny rękojeści w kolorze czerwonym zrobione zostały z wytrzymałego tworzywa sztucznego Celidor. Są one szorstkie, dzięki czemu całość pewniej trzyma się w dłoni. Wszystko dopełniają lekko wgłębione linie loga firmy koloru złotego.

Wymienione zalety to tylko przykłady zastosowań z długiej listy możliwości tego 14-funkcyjnego Victorinox-a. Sprawdź sam i dołącz do posiadaczy 1. 3703 Climber cieszących się jego niezawodnym użytkowaniem przez wiele lat.

Firma Victorinox udziela na swoje scyzoryki wieczystej gwarancji obejmującej wszelkie wady materiałowe i fabryczne (z wyjątkiem elementów elektronicznych – objętych 2-letnią gwarancją). Ta gwarancja nie obejmuje nadużywania, niewłaściwego użytkowania lub normalnego zużycia. Wielofunkcyjny hak niczym rączka pozwala na bezpieczne i wygodne przenoszenie paczek obwiązanych sznurkiem.

Zestaw 14 funkcji obejmuje:
duże ostrzemałe ostrzekorkociągotwieracz do puszekmały śrubokręt – również do wkrętów gwiazdkowychotwieracz do kapsliśrubokrętprzyrząd do zdejmowania izolacjiszpikulec-szydłokółkopęsetawykałaczkanożyczkihak wielofunkcyjny
Cechy:
długość całkowita: 91rodzaj stali: stal nierdzewna

xxxxx

yyyyy

Related Post