Victorinox Zestaw Color Twins (18901L9)

Victorinox Zestaw Color Twins (18901L9) post thumbnail image

Sezon wiosenno-letni to czas licznych aktywności na łonie natury, takich jak pikniki, biwaki czy grillowanie w gronie przyjaciół.
Z tej okazji Victorinox proponuje specjalny zestaw złożony
z bestsellerowych modeli marki, które znakomicie sprawdzą się zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Zestawy, w skład których wchodzi wielofunkcyjny scyzoryk Spartan oraz super-ostry nóż do pomidorów z ząbkowanym ostrzem, są dostępne
w dwóch świeżych, energetycznych kolorach.

Spartan :

Stanowi kontynuację legendy szwajcarskich noży oficerskich. Noży, które pomagały ludziom na całym świecie
i sprawdziły się w sytuacjach zarówno codziennych, jak
i ekstremalnych. Gdziekolwiek zaprowadzi Cię przygoda, Spartan będzie do Twojej dyspozycji.

Wieczysta gwarancja producenta!

Funkcje i narzędzia:ostrze główne (60 mm)małe ostrzeotwieracz do puszekmały wkrętak płaskikorkociągrozwiertakkółko do kluczywykałaczkapincetaotwieracz do buteleknarzędzie do ściąganie izolacjiPikutek:

Nóż kuchenny stanowiący niezawodne i wszechstronne narzędzie w każdej kuchni. Jego ząbkowane ostrze przeznaczone jest krojenia m.in. warzyw i owoców. Produkt ten stanowi najpopularniejszy model firmy Victorinox, powszechnie znany jako “pomidorek” lub “pikutek”, ze względu na jego pierwotne zastosowanie do krojenia pomidorów.

Ergonomicznie wyprofilowana, antypoślizgowa rękojeść wykonana została z wysokoudarowego polipropylenu. Pozwala to na pewny chwyt i zapewnia długą żywotność materiału.

Nóż posiada doskonałe właściwości tnące, a zaokrąglona końcówka ostrza zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Wysokiej jakości stal ostrza i jego precyzyjne wykonanie gwarantuje najwyższą jakość oraz nieprzeciętne walory użytkowe

długość ostrza: 110 mmdługość całkowita: 218 mmmateriał rękojeści: polipropylen

xxxxx

yyyyy

Related Post