Vidaxl 91909

Vidaxl 91909 post thumbnail image

Ten wytrzymały, magnetyczny rower do ćwiczeń będzie znakomitym wyborem do treningu w domu. Wyposażony jest w koło zamachowe z 8 poziomami ustawienia oporu, wyświetlacz LCD oraz regulowane siodełko, dzięki czemu ten pionowy rower umożliwi Ci wykonanie wydajnego treningu.

Możesz obserwować swoje wyniki na ekranie LCD, który pokazuje informacje o czasie trwania ćwiczeń, bieżącej prędkości, dystansie, spalonych kaloriach, odległości całkowitej oraz tętnie. Wyświetlacz posiada również uchwyt na tablet, możesz więc oglądać filmy w trakcie treningu. Rower do ćwiczeń fitness jest ergonomiczny. Siodełko może być regulowane w poziomie i w pionie. Antypoślizgowe pedały zapewniają optymalne przełożenie siły z Twoich stóp na pedały. Ich paski zapobiegną przypadkowemu ześlizgnięciu się stóp. System oporu magnetycznego oraz precyzyjnie wyważone koło zamachowe działają gładko, cicho i nie wymagają konserwacji. Rolki transportowe ułatwiają przestawianie ergometru. Sprzęt kardio musi zostać zmontowany.
Kolor: czarny i szary Materiał: metal i plastik Wymiary: 91 x 49 x 126 cm (dł. x szer. x wys.)Waga całkowita: 24 kgMasa obrotowa: 10 kgMaksymalna waga użytkownika: 120 kgGładko działający i mocny opór8 poziomów oporu magnetycznegoRegulacja siodełka: w pionie i w poziomieAntypoślizgowe pedały z paskamiZ rolkami transportowymi w podstawieZ funkcją pomiaru tętna Duży wyświetlacz LCD z uchwytem na tabletFunkcje wyświetlacza LCD: skanowanie, czas, prędkość, dystans, kalorie, odległość całkowita, tętnoZ 2 bateriami AAA

xxxxx

yyyyy

Related Post