Viking Kije Teho Czarny Żółty

Viking Kije Teho Czarny Żółty post thumbnail image

KIJE TREKKINGOWE

model TEHO firmy VIKING

Model Teho to świetna propozycja dla wysokich i postawnych osób. Trzy sekcyjne kije zostały wykonane z trwałego materiału, który zapewnia trwałość i solidność. Dużym atutem jest zwiększona średnica, przez co kije są stabilniejsze. Zastosowano tutaj system regulacji wysokości Fast Lock, dzięki czemu łatwo i szybko dopasujesz wysokość do swoich potrzeb.

Uniwersalne kolory i ciekawy design zachęcą zarówno panów, jak i panie. Mocne, stalowe groty zapewniają stabilizację i dobrą przyczepność do podłoża. Stabilny grip wykonany został z wygodnej pianki EVA, co podnosi komfort użytkowania, nie zostawia odcisków ani pęcherzy na dłoniach. Plusem jest także miękki regulowany pasek, który zapewnia dobre przyleganie do nadgarstków.

Opis:
materiał: Aluminium 7075 3 sekcjezwiększony zakres regulacji wysokości 65-145 cmsystem regulacji wysokości – Fast Lockprofilowany uchwyt PP + pianka EVAregulowany pasek nylon + flanellazwiększona średnica: 18-16-14 mmwaga jednego kija: 265 grwymienne talerzyki i osłonki grotustalowy grotagresywny, ciekawy designmocne, stabilne i wytrzymałe

xxxxx

yyyyy

Related Post