Wahoo Przystawka Kickr Climb

Wahoo Przystawka Kickr Climb post thumbnail image

Najnowsze innowacje Wahoo dosłownie przeniosą Twój trening w pomieszczeniu na wyższy poziom! Symulator klasy wewnętrznej KICKR CLIMB został zaprojektowany do współpracy wyłącznie z inteligentnymi trenerami Wahoo KICKR, a po sparowaniu wprowadzi zmiany klasy fizycznej do treningu w pomieszczeniu. KICKR CLIMB jest kompatybilny z aplikacjami innych firm, więc niezależnie od tego, czy jeździsz na wirtualnym torze, czy wykonujesz ustrukturyzowany trening, KICKR CLIMB łączy wjazdy i zjazdy ze zmianami oporu, aby naprawdę zanurzyć się w treningu. Świat nie jest płaski; teraz twoja jazda też nie jest!
KICKR CLIMB fizycznie dostosowuje pozycję roweru do naśladowania prawdziwych dróg i wspinaczki górskiej. Pozwala to w naturalny sposób zmienić pozycję na rowerze, zaangażować mięśnie wspinaczkowe i poprawić technikę pedałowania, aby stać się bardziej wydajnym i silnym wspinaczem.
Za pomocą inteligentnych trenerów KICKR Twój KICKR CLIMB będzie replikował nachylenia i spadki przedstawione w internetowych programach treningowych i aplikacjach mobilnych.
Dzięki kontroli aplikacji lub sterowaniu ręcznemu KICKR CLIMB może symulować nachylenie o nachyleniu 20% * Dokładne zmiany nachylenia zależą od wielkości roweru, rozmiaru koła i typu trenera.
Dzięki kontroli aplikacji lub sterowaniu ręcznemu KICKR CLIMB może symulować spadki o nachyleniu -10% * Dokładne zmiany nachylenia zależą od wielkości roweru, koła i typu trenera.
KICKR CLIMB został zaprojektowany do współpracy wyłącznie z Wahoo KICKR, KICKR CORE i KICKR SNAP (wersje 2017 i nowsze), aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z jazdy. Łączy się bezpośrednio z inteligentnym trenerem w celu uzyskania połączenia, które pozwala trenerowi kontrolować KICKR CLIMB.
Przy odpowiednim umieszczeniu możesz ustawić KICKR CLIMB pod KICKR DESK, aby uzupełnić ekosystem Wahoo.
Połącz ELEMNT lub ELEMNT BOLT z systemem KICKR i KICKR CLIMB, aby ponownie przeżyć podjazdy i zjazdy z ulubionych tras lub tras podczas treningu w pomieszczeniu.
Użyj pilota KICKR CLIMB, aby szybko i bezpośrednio sparować go ze swoim inteligentnym trenerem Wahoo KICKR. Naciśnij przycisk pilota i możesz zacząć!
Tryb odblokowania pozwala CLIMB reagować na zmiany nachylenia z zewnętrznych źródeł, takich jak Zwift lub TrainerRoad, lub z komputera rowerowego ELEMNT lub ELEMNT BOLT GPS.
Tryb blokady zapewnia, że ​​KICKR CLIMB będzie reagował tylko na polecenia otrzymane z pilota.
Zdalne urządzenie KICKR CLIMB mocuje się na kierownicy, dzięki czemu można ręcznie dostosować nachylenie za jednym naciśnięciem przycisku. Gdy nie jest używany, pilot wygodnie przechowuje się w górnej części KICKR CLIMB.
Oprócz standardowych piast szybkozamykających KICKR CLIMB obsługuje również piasty osi przelotowej 12×100, 15×100 i 15×110.
Kontrolka LED na pilocie ostrzega, kiedy KICKR CLIMB szuka i / lub jest sparowany ze zgodnym inteligentnym trenerem KICKR.
Zaprojektowany, aby wytrzymać najcięższe podjazdy i najcięższe wysiłki.
KICKR CLIMB może dopasowywać zmiany ocen z wybranych platform treningowych, takich jak The Sufferfest, Zwift i TrainerRoad, aby stworzyć naprawdę wciągającą jazdę dla wirtualnej jazdy i ustrukturyzowanych treningów. Odwiedź nasze często zadawane pytania, aby uzyskać pełną listę zgodnych aplikacji.
Specyfikacja:
Maksymalne nachylenie: 20%
Maksymalny spadek: -10%
* Dokładne zmiany nachylenia zależą od rozmiaru roweru, wielkości kół i typu trenera.
Kompatybilny z trenażerami Wahoo KICKR (edycja 2017), oraz KICKR SNAP (edycja 2017)
Dane: aktualny stopień nachylenia
Wymiary: 70cm x 13cm x 17cm ( 25,75″ x 5,1″ x 7″ )
Obsługiwane piasty: QR, 12×100, 15×100, 15×110
Bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania: Tak
Kompatybilność z aplikacjami zewnętrznymi: Tak, po sparowaniu z KICKR lub KICKR SNAP
Komplet zawiera:
Jednostka KICKR CLIMB
Zasilacz
Adaptery do piast: 12×100, 15×100 i 15×110

xxxxx

yyyyy

Related Post