Wisport Plecak Ranger 30 L Ral 7013

Wisport Plecak Ranger 30 L Ral 7013 post thumbnail image

#video:youtube:HRd5HDswtjI#

Mały plecak miejsko-survivalowy wykonany z cordury 500 . Posiada dużą komorę o pojemności okolo 25 litrów z kieszenią na system hydracyjny lub hard case na laptopa 15″. Klapa zamykająca tę komorę posiada siatkową kieszeń na płaskie przedmioty.

Mniejsza kieszeń pomieści teczkę A4 i to grubości książki telefonicznej. Kieszeń zewnętrzna naszyta na klapie to płaska kieszeń na drobiazgi (klucze, długopisy, latarka, mała apteczka). Na bokach plecaka naszyto małe kieszonki sakwowe , pomieszczą one małą butelkę wody mineralnej, ciepłą czapkę czy rękawiczki. U góry plecaka od zewnątrz znajduje się mała kieszonka na dołączoną w komplecie pelerynę przeciwdeszczową na plecak. Łączna pojemność wszystkich kieszeni wynosi 32 litry .

Wygodne przenoszenie gwarantują regulowanej długości szelki – dzięki regulacji u góry możliwe jest ustawienie odległości od pleców, co zapewnia większą wentylację oraz częściowe odciążenie ramion. Zwłaszcza to drugie jest to możliwe dzięki pasowi biodrowemu. Pas oczywiście może zostać odczepiony od plecaka, co jest bardzo przydatne podczas jego przechowywania, czy np. spływów kajakowych, gdzie rozmiary otworów luku poważnie ograniczają możliwość umieszczania w nim dużych gabarytów.

Wszystkie zastosowane w plecaku zamki to spiralne plastikowe YKK , zaś klamry fastex i suwaki płaskie to ITW Nexus lub National Molding .

Charakterystyka plecaka:

System nośny SAS
Wewnętrzna przegroda
Kieszenie wewnętrzne i zewnętrzne
Przegroda z elastycznej siatki uniemożliwiająca przemieszczanie się bagażu
Peleryna przeciwdeszczowa
Pas biodrowy i piersiowy
Zewnętrzne kieszonki boczne
System taśm do mocowania dodatkowego ekwipunku, kompatybilny z MOLLE
Możliwość dopięcia kieszeni bocznych plecaka RACCOON

Pojemność: 30 litrów
System nośny: SAS
Materiał: CORDURA
Klamry: ITW NEXUS, YKK, National Molding
Ciężar: 1150 g
Liczba komór: 2
Liczba kieszeni: 4
Wymiary: 50x32x24 cm
Kolor: RAL-7013
Producent: Wisport, Polska

xxxxx

yyyyy

Related Post