Wisport Reindeer Multicam 75L

Wisport Reindeer Multicam 75L post thumbnail image

Duży plecak militarno-surwiwalowy o znacznej pakowności i jeszcze większych możliwościach troczenia sprzętu. Wykonano go z Cordury i wyposażono w atestowane klamry ITW Nexus i Duraflex oraz wytrzymałe zamki błyskawiczne. Plecak cechują profesjonalne rozwiązania, duża funkcjonalność i niezawodność .

Pojemna komora główna może zostać podzielona na dwie mniejsze . Górna część zajmuje wówczas około 2/3 pojemności, a dolna około 1/3. Od góry plecak zamykany jest odpinaną klapą , w której umieszczono dwie praktyczne kieszenie. Położenie klapy można w razie potrzeby regulować poprzez jej podniesienie lub obniżenie. Bagaż dostępny jest także od dołu. Warto wspomnieć, że w zestawie znajdują się dwie odpinane kieszenie boczne , dzięki którym możliwe jest zwiększenie pojemności plecaka.

Wygodę noszenia zapewnia regulowany system nośny (FAS Plus Ergonomic) i szeroki pas biodrowy. Z kolei stabilność przenoszonego bagażu gwarantuje układ taśm kompresyjnych. Z przodu plecaka naszyto trzy rzędy taśm systemy troczenia Molle (układ taśm calowych przyszytych co cal), co pozwala przenosić na zewnątrz plecaka elementy wyposażenia pilnej potrzeby lub rzeczy zbyt duże, aby zmieścić je wewnątrz.

Główne cechy:
– system nośny FAS Plus Ergonomic zapewnia możliwość dostosowania zawieszenia do wzrostu i sylwetki użytkownika,
– przegroda umożliwiająca zamianę plecaka z jednokomorowego na dwukomorowy i odwrotnie,
– podnoszona i odpinana klapa zaopatrzona w kieszenie,
– kompatybilny z systemem hydratacyjnym,
– dwie odpinane kieszenie boczne,
– system taśm i uchwytów do mocowania dodatkowego ekwipunku,
– komin umożliwiający zwiększenie pojemności plecaka o około 12 litrów.

Dane techniczne
Kamuflaż: Multicam
Materiał: Cordura 500D
Pojemność: 75 litrów
Liczba komór: 1 lub 2
Liczba kieszeni: 6
Wymiary: 650 x 360 x 320 mm
Waga: 2300 g
Producent: Wisport, Polska

xxxxx

yyyyy

Related Post