Wisport Sparrow Egg 10 L Graphite

Wisport Sparrow Egg 10 L Graphite post thumbnail image

Kompaktowy plecak z serii Sparrow Egg o pojemności 10 litrów. Wykonany z bardzo wytrzymałej Cordury. Świetnie się sprawdza zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas krótkich wypadów poza miasto.Plecak wyposażony został w wewnętrzną kieszeń przy plecach, mniejszą kieszeń zamykaną zamkiem błyskawiczny i dwie boczne kieszenie z siatki na dodatkowy ekwipunek czy butelkę z wodą. Warto także wspomnieć o kompatybilności z systemem hydracyjnym. System nośny stanowią profilowane szelki z możliwością szybkiego wypinania oraz odpinany pas piersiowy. Oba elementy obszyte są miękką siatką dystansową, która ma za zadanie poprawiać cyrkulację powietrza.
Cechy produktu:- uszyty z wytrzymałej Cordury,- boczne kieszenie z siatki,- pętla shockcord z przodu plecaka,- klamry ITW Nexus,- regulowane, szerokie i wygodne szelki z klamrami Duraflex,- wewnętrzna kieszeń na system hydracyjny,- wyjście na rurkę systemu hydracyjnego,- panel Velcro (rzep) na naszywki,- usztywnione, profilowane plecy,- odpinany pas piersiowy,- wygodny uchwyt na górze.

Dane techniczneModel: Sparrow EGGKolor: grafitowyPojemność: 10 litrówKlamry: ITW Nexus, DuraflexMateriał: Cordura 500DWymiary: 360 x 230 x 140 mmWaga: 500 gProducent: Wisport, Polska

xxxxx

yyyyy

Related Post