Worker Świecące Kółko Pu 72 24 Abec 5 Biały

Worker Świecące Kółko Pu 72 24 Abec 5 Biały post thumbnail image

Świecące kółko PU 72*24 mm z łożyskami ABEC 5 zostało zaprojektowane z myślą o miłośnikach jazdy na łyżworolkach, którzy cenią komfort i stylowy design. W te solidne, przezroczyste koła wbudowano diody LED, które zapalają się, gdy kółka są wprowadzane w ruch. Ich podświetlenie nie wymaga żadnych baterii – za wszystko odpowiedzialna jest energia elektromagnetyczna, generowana podczas obrotu kół. Precyzyjna konstrukcja zapewnia długą żywotność i maksymalny komfort użytkowania. Łożyska ABEC 5 gwarantują płynną jazdę na płaskich powierzchniach i redukują opór do minimum.

Opis techniczny:
wbudowane diody LED (świecą po wprowadzeniu kółek w ruch)rozmiar kółka: 72 x 24 mmMateriał kółka: PU, przezroczystyMateriał wewnętrzny: twardy plastikTwardość kółka: 82AŁożyska: ABEC 5cena za sztukę

xxxxx

yyyyy

Related Post

Worker Ochraniacze Greeny ZielonyWorker Ochraniacze Greeny Zielony

Opis: Ochraniacze WORKER Greeny powinny stać sięniezbędnym narzędziem wkażdejaktywnościsportowej, gdzie istniejezwiększone ryzykoobrażeń.Ten zestaw składa sięzsześciuczęści. Są to ochraniacze kolan,łokcii dłoni.Ichstylowewzornictwo iwysokiej jakościi bezpiecznemateriałyzachwyci miłośnikówjazdy na deskorolceirolkach.Ochraniaczewykonane są zwysokiejjakości tworzywa sztucznego.